مشاوره رایگان حقوقی با کارشناسان قوه قضائیه + استعلام تلفنی مهریه

قوه قضائیه امکان محاسبه مهریه را از طریق شماره تلفن برای شهروندان ایجاد کرده است.
قوه قضائیه امکان محاسبه مهریه را از طریق شماره تلفن برای شهروندان ایجاد کرده است. مرکز ارتباطات مردمی قوه قضائیه با هدف گسترش و تسهیل خدمات حقوقی به شهروندان و توسعه حقوق شهروندی در سال ۸۴ رسما کار خود را آغاز کرد. رسالت اصلی این مرکز پاسخگویی و ارائه مشاوره حقوقی رایگان جهت ارتقای حقوقی جامعه است که شهروندان می توانند با شماره های ۱۲۹ و ۰۹۶۹۹ با این مرکز مشاوره کنند. همچنین ایرانیان خارج از کشور هم می توانند با شماره های ۰۰۹۸۲۱۸۸۸۱۲۲۷۴ و ۰۰۹۸۲۱۸۸۸۱۲۲۷۰ با کارشناسان قوه قضائیه مشاوره رایگان حقوقی داشته باشند.

بر اساس این گزارش مشاوره تلفنی، محاسبه مهریه، دفاتر خدمات قضایی، صندوق دریافت انتقادات و پیشنهادات و آدرس مراجع قضایی و اطلاعات حقوقی را می توانید از طریق این سامانه دریافت کنید.

همچنین از طریق سایت اینترنتی Moshaver۱۲۹.ir هم امکان دسترسی به این خدمات وجود دارد.

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. نام شما...:

    با سلام ونهایت ادب احترا تقدیم میگردد
    احتراما به استحضار میرساند هرچند تلاش و زحمات کارشناسان ارجمند اساتید علم حقوق پوشیده نیست جای تقدیر وتشکر دارد.
    اما بی گمان جای انتقاد و پیشنهاد وارد است.نمی شود در فرض مضوع نمره بیست تعیین کردزیرا باتوجه به جمیع جهات نمره ۱۶ الی ۱۷ از بیست بنظر بلاترین نمره ایی است که می توان تقدیم کرد.
    با توجه به حاءز اهمیت قراردادن این دلیل جامعه و اقتصادی روزمره که برای پیشرفت و ارتقاع هر شغل و غیره مستلزم به پرداخت هزینه است لاجرم با این توجه که چه بسا نظر و پیشنهاد من با حداقل درصد ممکن ایجاد رشد و ارتقاع ای سایت را بدنبال داشته باشد لذاترجیحا از هر گونه نظر خوداری می کنم.نهایت تشکر را دارم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ