مشکل بزرگ مقابل تیم ملی فوتسال

کادر فنی تیم ملی فوتسال با مشکل بزرگ ابهام در زمان شروع لیگ برتر فوتسال روبرو است.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، مرحله دوم اردوی تیم ملی فوتسال هفته گذشته برگزار شد و در حاشیه این اردو محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال تاکید کرد که وضعیت آمادگی بازیکنان با توجه به تعطیلی چند ماهه چندان مناسب نیست و امیدوار است لیگ برتر زودتر برگزار شده تا آمادگی بازیکنان هم بهبود پیدا کند.

پیش از این سازمان لیگ فوتسال اعلام کرده بود که در تلاش است تا فصل جدید رقابت‌ها را از شهریور ماه برگزار کند اما هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.

با توجه به برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در آبان، شروع لیگ از شهریور می‌تواند بازیکنان را برای حضور در تمرینات و سپس مسابقات تیم ملی به شرایط مطلوبی برساند اما با توجه به وضعیت بیماری کرونا برگزاری مسابقات در این تاریخ قطعی به نظر نمی‌رسد.

سازمان لیگ فوتسال همچینن طرحی در نظر دارد که طی آن، این فصل لیگ برتر به صورت مجتمع و در دو گروه شمال و جنوب برگزار شود که این شیوه نیز قطعی نیست.

ناظم الشریعه برنامه های تمرینی خود را بر اساس شروع مسابقات لیگ تدوین کرده و به همین دلیل هر گونه تغییر در زمان و نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر به برنامه های تیم ملی فوتسال هم لطمه می زند.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *