مشکل تسهیلات مسکن متقاضیان تازه مسکن مهر گیلانغرب بر طرف شد

۲۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈاردشیر رستمیˈ روز شنبه در جلسه ستاد مسکن مهر این شهرستان افزود: مشکل پرداخت تسهیلات مسکن به متقاضیان واجد شرایط که از ۱۵ اسفند سال قبل بدلیل کمبود اعتبارات متوقف شده بود، مرتفع شده و هم اینک مشکلی برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان مسکن مهر مجتمع ها و خودمالک وجود ندارد.

وی تصریح کرد: از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر تاکنون برای ۶۵۳ واحد مسکونی شامل ۴۰۶ واحد از مجتمع های فاز ۲،۱ و ۳و فرهنگیان و ۲۴۷ واحد مسکن مهر خود مالک بیش از ۱۳۳ میلیارد ریال تسهیلات انعقاد قرارداد شده که ۹۳ درصد آن پرداخت شده است.

رستمی اظهار کرد: با موافقت دولت و مساعدت وزارت مسکن و شهرسازی بازپرداخت دوران مشارکت و تقسیط تسهیلات مسکن مهر نیز به ۲۰ سال افزایش یافته است.

فرماندار گیلانغرب با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه مسکن مهر مجتمع ۱۰۰ واحدی فاز سه در موعد مقرر گفت: این واحدها باید تا پیش از پایان خردادماه امسال تکمیل و تحویل مالکان شوند بنابراین هیچ عذری از پیمانکار و مجری این طرح پذیرفته نخواهد بود.

وی تاکید کرد: همچنین تصمیماتی برای اجرای عملیات احداث پروژه ۱۲۶ واحدی مسکن مهر فاز ۲ این شهرستان اتخاذ شد و قرار شد ظرف چند روز آینده روند عملیات اجرایی آن صورت گیرد.

رستمی از افزایش تسهیلات مقاوم سازی منازل روستایی این شهرستان خبرداد و افزود: بنیاد مسکن از امروز نسبت به معرفی واحدهای مسکونی روستایی واجد شرایط به بانک های عامل اقدام می کند.ک/۲

۷۳۹۸/۰۲

انتهای پیام /*

Economic@irna.ir


www.irna.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ