مشکل جدید در سایت رفاهی

فارس: در حالی اختلال دسترسی به سایت رفاهی از ساعتی پیش رفع شده بود که خبرنگار فارس متوجه بروز مشکل جدید در این سایت شده است.

بر اساس مراحلی که برای اعلام انصراف و یا عدم انصراف از دریافت یارانه نقدی در این سایت طراحی شده است، سرپرستات خانوار در ۴ مرحله باید عدم انصراف قطعی خود را اعلام کنند.

در مرحله اول از سرپست خانوار می خواهد که از دریافت کل مبلغ یارانه انصراف دهد که سرپرست خانوار می تواند گزینه تائید یا عدم تائید را انتخاب کند.

در مرحله دوم از سرپرست خوانوار خواسته می شود که از دریافت نیمی از یارانه انصراف دهد که باز هم سرپرست خانوار در انتخاب گزینه تائید یا عدم تائید مخیر است.

مشکل جدید در مرحله سوم ایجاد شده است که از سرپرست خانوار می خواهد از دریافت مابه التفاوت یارانه مرحله اول و مراحل بعدی انصرف دهد. بر اساس مشاهدات خبرنگار فارس، تا قبل از ظهر امروز این مرحله نیز دارای دو گزینه تائید و عدم تائید بوده است، ولی از ساعتی پیش گزینه عدم تائید حذف شده و کاربر ناچار به انتخاب گزینه تائید است و چاره ای جز انصراف از دریافت مابه التفاوت مرحله اول و دوم ندارد.

این در حالی است که پیش از این سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرده بود، سرپرستان خانوار برای انصراف یا عدم انصراف تا ساعت ۲۴ امشب ۱۴ اردیبهشت فرصت دارند.

خبرگزاری فارس آماده دریافت پاسخ مسئولان در مور مشکل جدید پیش آمده برای سایت رفاهی هست.

جوان آنلاین – آخرین عناوین اقتصادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *