مشکل حراستی بازیگر زن اجرا را متوقف کرد

  عکس های جذاب امروز ارسال برای دوستان

سرپرست پروژه اجرای آثار محیطی در مجموعه تئاترشهر درباره دلایل توقف اجرای نمایش “روایت‌های ناتمام یک فصل معلق” تأکید کرد: به ما گفته شده که به دلیل حضور یکی از بازیگران زن نمایش که مشکل حراستی دارد اجرای این نمایش متوقف شده‌است.
 
عباس غفاری درباره توقف اجرای نمایش محیطی “روایت‌های ناتمام یک فصل معلق” به کارگردانی هومن سیدی به خبرنگار مهر گفت: چیزی که گفته شده این است که به دلیل حضور یکی از بازیگران زن نمایش که مشکل حراستی داشته این اجرا متوقف شده است. البته این حرفی است که گروه به ما گفته‌اند و ما نمی‌دانیم چه کسی یا چه نهادی این حرف را زده‌است.
 
سرپرست پروژه اجرای آثار محیطی در مجموعه تئاترشهر یادآور شد: البته بعد از این اتفاق پیشنهاد مدیریت مجموعه تئاترشهر و بنده به گروه این بود که با تغییر بازیگر زن نمایش از روز یکشنبه ۱۶ مهرماه اجرای عمومی اثر از سر گرفته شود. البته قرار است گروه در خصوص این پیشنهاد تصمیم‌گیری کند و در صورت موافقت اجرای نمایش “روایت‌های ناتمام یک فصل معلق” از سر گرفته شود.
 
وی ادامه داد: هومن سیدی کارگردان نمایش و حبیب رضایی مشاور کارگردان در حال پیگیری موضوع هستند تا مشکل را حل کنند.
 
شنیده‌ها حاکی از آن است که حضور باران کوثری بازیگر جوان سینما و تئاتر ایران در نمایش “روایت‌های ناتمام یک فصل معلق” باعث بروز این مشکل برای گروه و نمایش شده‌است. پیش از این نیز نمایش “خشکسالی و دروغ” به کارگردانی محمد یعقوبی برای اجرا در شهر شیراز با مشکل مشابه مواجه شده بود اما با وجود تغییر بازیگر هم امکان ادامه اجرا پیدا نکرد.

گردآوری : پایگاه اینترنتی ممتازنیوز

تاریخ نشر چهارشنبه ۱۲ مهر  مشاهده : ۳۸   | بازدید از صفحه اول


سینمای ایران و جهان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ