مصاحبه جالب شکیرا در مورد زندگی با همسرش پیکه در بارسلونا

تاریخ انتشار: ۹ February 2016 | 6:00 am

صحبت جالب همسر پیکه درباره توهین جنسیتی به او!

شکیرا خواننده سرشناس و همسر جرارد پیکه از روزهای زندگی اش در بارسلونا می گوید.

صحبت های جالب شکیرا :

شکیرا (Shakira) خواننده سرشناس کلمبیایی و همسر جرارد پیکه(Gerard Piqué)، مدت‌هاست که در بارسلونا زندگی می‌کند. او حالا مادر دو فرزند به نام‌های میلان(Milan) و ساشا(Sasha) پیکه است و از زندگی مشترک با جرارد پیکه راضی است. او به تازگی در گفت‌وگویی با ‘ال‌پائیس’ در مورد زندگی در بارسلونا، شرایط جرارد پیکه و… حرف زده است:

* زندگی در بارسلونا، دور از سرزمین مادری‌تان کلمبیا، چطور است؟

شکیرا : من خوشبختم. مردی را در کنارم دارم که باعث خوشبختی من است. خانواده‌ام را دارم و این همان چیزی است که در زندگی آرزویش را داشتم. بارسلونا شهری بزرگ و اسپانیا کشور فوق‌‌العاده‌ای است. اروپا هم کاملاً با زادگاه من متفاوت است ولی من اینجا را هم دوست دارم.

درست است که من خوشحال می‌شوم که پسرهایم با مفهوم پا برهنه راه رفتن در خیابان‌ها آشنا شوند و با بازی کردن در خیابان‌های کلمبیا، دوستان جدیدی بیابند و تجربیاتی مثل خود من را کسب کنند ولی می‌دانم که بنا به دلایل فراوانی پسرهایم قادر به انجام این کارها نخواهند بود.

* خود شما به اندازه کافی مشهور و محبوب هستید و حالا چند سالی است که با یک چهره سرشناس دیگر زندگی می‌کنید که همین هم جنجال‌های زیادی را به همراه دارد. از شخصیت پیکه برای‌مان بگویید.

شکیرا : جرارد کاریزمای فراوانی دارد و هیجان و شور و شعف زیادی در بین هوادارانش ایجاد می‌کند. او بدون ترس زندگی می‌کند‌، فردی خوشحال و شوخ است. افرادی هستند که از رفتارهای او ناراحت می‌شوند ولی جرارد کار خودش را می‌کند. او هیچ وقت قصد و غرض بدی ندارد و مردی واقعاً شوخ و پرانرژی است.

* در بازی‌های اخیر لالیگا، از جمله در بازی بارسلونا مقابل اسپانیول در خانه اسپانیول، پلاکاردهایی دیده می‌شد که در آنها به شما توهین می‌شد. نظرتان در این باره چیست؟ آیا این نوعی توهین جنسیتی نیست؟

شکیرا : این موضوعی است که همه ما باید با آن کنار بیاییم و با آن بسازیم و به نظر من ادب کردن و فرهنگ‌سازی برای افراد است که این مشکل را حل می‌کند.

گردآوری:گروه ورزش ممتاز نیوز
momtaznew.com/sport
منبع:khabaronline.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ