مظنون تیراندازی خونین دیروی مترو نیویورک دستگیر شد

پلیس نیویورک مظنون تیراندازی متروی بروکلین را دستگیر کرد.

مظنون تیراندازی خونین دیروی مترو نیویورک دستگیر شد

به گزارش ممتاز نیوز، مقامات شهر نیویورک پس از آنکه مردم این شهر در پی تیراندازی روز سه شنبه در متروی بروکلین یک شبانه روز را در رعب و وحشت به سر بردند، روز چهارشنبه به وقت محلی اعلام کردند “فرانک جیمز” مظنون تیراندازی توسط افسران گشت در منطقه دهکده شرقی در شهر نیویورک دستگیر شد.

 

“اریک آدامز”شهردار نیویورک عصر چهارشنبه به وقت محلی در نشستی خبری خطاب به مردم شهر نیویورک پس از گذشت ۲۴ ساعت از وقوع حادثه مرگبار در متروی بروکلین شهر نیویورک که باعث رعب و وحشت نیویورکی ها شده است، گفت: ما او را گرفتیم.

شهردار جدید نیویورک که هفته گذشته آزمایش کرونای او مثبت شده بود، در این نشست خبری بصورت ویدئو کنفرانس شرکت کرد و خطاب به مردم نیویورک گفت: شهروندان نیویورکی من. ما او را گرفتیم.

وی با قدردانی از پلیس و ماموران فدرال به ویژه پلیس نیویورک و در حالیکه دستگیری مظنون این حادثه ۲۴ ساعت پس از آنکه موجب رعب و وحشت بسیاری در میان مردم نیویورک و نیز آمریکا در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی شده، رخ داده است، افزود: هرچه قدر از مردان و زنان اداره پلیس شهر نیویورک و همچنین از ماموران فدرال و پلیس ایالتی  تشکر کنم، کافی نیست.

“فرانک جیمز” مظنون  تیراندازی متروی بروکلین است که به گفته مقامات شهر نیویورک دستگیر شد.

“کیچانت سیول” کمیسر پلیس شهر نیویورک، گفت که فرانک جیمز، مظنون تیراندازی در متروی بروکلین، در خیابان شناسایی شد و توسط افسران پلیس نیویورک که از خبرچین ها اطلاعات گرفته بودند، دستگیر شد.

این مقام پلیس گفت که “فرانک رابرت جیمز” در خیابان متوقف و توسط پلیس شهر نیویورک دستگیر شد. افسران جیمز را در ساعت ۱:۴۲ بعد از ظهر در گوشه خیابان سنت مارکس در منهتن متوقف کردند.

او بدون هیچ حادثه ای بازداشت شد و به مرکز پلیس نیویورک منتقل شد.

این مقام گفت، جیمز به ارتکاب “جنایت وحشتناک دیروز در بروکلین” متهم خواهد شد. ما توانستیم به سرعت دنیای او را کوچک کنیم، جایی دیگر برای فرار او وجود نداشت.

به گفته جیمز اسیگ، رئیس اداره پلیس نیویورک، جیمز قبلا ۹ بار در شهر نیویورک دستگیر شده بود.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.