معاملات مسکن مهر فقط برای متقاضیان مسکن مهر آزاد است!

گردآوری توسط گروه عمران ممتازنیوز

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: معاملات مسکن مهر فقط برای متقاضیان مسکن مهر آزاد است و برای آزادسازی عمومی واحدها برنامه‌های دیگری داریم.

به گزارش ممتاز ؛ محسن نریمان – مدیرعامل شرکت عمران شهرهای تازه – در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به آزادسازی معاملات مسکن مهر از سوی وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: فعلا آزادسازی این معاملات برای واحدهای مسکونی است که تکمیل و آماده تحویل می باشند.

وی افزود: می‌خواهیم بازار ثانویه مسکن با آزادسازی معاملات مسکن مهر انجام شود و بازار مسکن این واحدهای مسکونی رونق گیرد.

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهرهای تازه از جمله مزایای صدور این بخشنامه، رونق بازار مسکن و تشویق و ترغیب پیمانکاران برای تحویل هر چه سریع‌تر این واحدهاست.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پرداخت مابه‌التفاوت ساخت واحدهای مسکن مهر گفت: با ابلاغ این بخشنامه مابه‌التفاوت‌ها نیز سامان داده می‌شود چراکه این بخشنامه در حال تدوین است و با ابلاغ آن و تکمیل و تحویل این واحدها بازار مسکن مهر هر چه سریع‌تر رونق می‌گیرد.

حدود دو ماه پیش وزیر راه و شهرسازی از آزادسازی معاملات مسکن مهر خبر داد و اعلام کرد که واحدهای مسکن مهری که آماده تحویل می باشند می‌توانند خرید و فروش شوند.

البته رییس سازمان ملی زمین و مسکن، خرید و فروش این واحدها را به سه شرط اعلام کرده که بر این اساس متقاضیان باید مبالغ اولیه خود را پرداخته باشند، همچنین دفترچه اقساط دریافت کرده و بدهی برای واحد مسکن مهر خود به بانک عامل نداشته باشند.

بنانیوز – ممتاز، خبرها صنعت ساختمان کشور، عمران – معماری – شهرسازی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *