معرفی داوران جشنواره فیلم های صنعتی

جام جم آنلاین: هیات داوران دومین جشنواره ملی فیلم های صنعتی معرفی شدند.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره فیلم های صنعتی، هیات داوران دومین جشنواره ملی فیلم های صنعتی متشکل از پوران درخشنده،‌ سعید رجبی فروتن، دکتر رضا باقری، علی اکبر کاظمی و فرهاد ورهرام معرفی شدند.

پوران درخشنده کارگردانان سینمای ایران و فارغ التحصیل با گرایش کارگردانی از مدرسه عالی تلویزیون و سینما با لوح افتخار درجه یک هنری معادل دکتری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاکنون داوری چندین جشنواره داخلی و بین‌المللی را عهده دار بوده است.

وی به عنوان عضو انجمن فیلمسازان زن آمریکا (WIF)و مرکز بین‌المللی کودکان و نوجوانان (CIFE) و کارگردانان مستقل آمریکا (IFP) همانند سال گذشته یکی از اعضای هیات داوران است.

سعید رجبی فروتن محقق، نویسنده، مستندساز و مدیرکل دفتر همکاری های سمعی و بصری و نمایش های خانگی وزارت ارشاد؛ فرهاد ورهرام مستندساز، فارغ التحصیل دانشکده هنرهای دراماتیک در رشته کارگردانی سینما از دیگر داوران این دوره از جشنواره می باشند.

هیات داوران، علاوه بر اهالی هنر و سینما از صاحب نظران عرصه صنعت، دکتر رضا باقری مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی شریف و دکتر علی اکبر کاظمی مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران نیز مدد گرفته است.

دومین جشنواره ملی فیلم‌های صنعتی از ۲۳ تا ۲۷ اردیبهشت در تهران در دانشگاه صنعتی شریف و همزمان در ۱۰ استان کشور برگزار می‌شود.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ