معرفی داوران جشنواره هنرهای تجسمی جوان

جام جم آنلاین: اسامی هئیت داوران ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوان از سوی علی اصغر کفشچیان مقدم دبیر هنری این جشنواره، اعلام شد.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوان، با توجه به سیاست های اتخاذ شده و سلایق مختلف داوری و تاکید بر برای اجماع نظرات، ترکیب خاصی اعمال شده است که بر این اساس برای هشت بخش جشنواره هر بخش پنج نفر و در مجموع ۴۰ داور در نظر گرفته شده است.

داوران بخش نقاشی و نقاشیخط ، کاظم چلیپا، ایرج اسکندری، صداقت جباری، احمد خلیلی فرد و مرتضی اسدی معرفی شده اند.

همچنین آثار بخش طراحی جشنواره توسط مهرداد خطایی، ادهم ضرغام، حبیب‌اله صادقی، منوچهر معتبر و احمد وکیلی بررسی خواهد شد.

بر این اساس، در بخش تصویرسازی ابوالفضل همتی آهویی، محمدعلی بنی اسدی، حسن روح‌الامینی، فریده شهبازی، علی‌اکبر صادقی و کیانوش غریب ‌پور به داوری آثار خواهند پرداخت و در بخش کاریکاتور نیز سید مسعود شجاعی طباطبایی، کامبیز درمبخش، محمد رفیع ضیایی، محسن نوری نجفی و مسعود ضیائی زردخشویی آثار مرتبط را به داوری خواهند نشست.

همچنین اساتیدی چون قباد شیوا، کوروش پارسا نژاد، احمد آقاقلی‌زاده، ابراهیم حقیقی و سید محمد فدوی داوری آثار در بخش پوستر را برعهده خواهند داشت و در بخش مجسمه سازی نیز طاهر شیخ‌الحکمائی، بهروز دارش، محمدرضا ذبیح‌اله‌زاده، ملک دادیار گروسیان و ریما اسلام‌مسلک به بررسی آثار در بخش رقابتی خواهند پرداخت.

آثار مربوط به بخش هنر ویدئو آرت و فتو آرت نیز توسط محسن راستانی، عبدالمجید حسینی‌راد، احمد نادعلیان، سید محمد ستاری و کامبیز صبری داوری خواهد شد.

دبیر هنری جشنواره در خصوص داوری آثار اظهارداشت: داوری آثار ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوان در دو مرحله انجام می شود که مرحله نخست مربوط به بازبینی آثار است و مرحله دوم نیز اختصاص به داوری نهایی و اعلام برگزیدگان جشنواره دارد.

کفشچیان مقدم درباره جدول زمان بندی برپایی جشنواره نیز تصریح کرد: مهلت ارسال تصویر آثار شهریور و مهر ماه ۹۱ تعیین شده است.

همچنین زمان بررسی و آماده سازی آثار آبان ماه بوده و نهایتاً در دی ماه نمایشگاه آثار برتر برگزار و نفرات برگزیده معرفی خواهند شد.


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ