معرفی بابک زنجانی به تُرک ها

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

شبکه خبری سی.ان .ان ترک، گزارشی با عنوان «بابک زنجانی کیست و چه می کند؟» پخش کرد و اطلاعاتی را در ارتباط با او به مخاطبان ترک داد.

این شبکه تلویزیونی شامگاه جمعه در برنامه خود به بخش هایی از مصاحبه دو ماه پیش هفته آسمان با بابک زنجانی و مقاله ای که ماه اکتبر در نیویورک تایمز انتشار یافت، استناد می کرد.

مجری شبکه سی .ان.ان ترک در این برنامه تلویزیونی گفت که بابک زنجانی در سال ۱۹۷۴ میلادی در تهران به دنیا آمده و اکنون ۳۹ ساله است و فعالیت های تجاری خود را از سال ۱۹۹۶با فروش پوست گوسفند آغاز کرد.

سی.ان ان ترک به نقل از توماس ادرینبرگ نویسنده نیویورک تایمز گفت که بابک زنجانی طی مدت کوتاهی با بسیاری از اشخاص بزرگ و قدرتمند در ایران دیدار داشته است.

مجری سی . ان .ان ترک به نقل از منابع داخل ایران گفت: « تحریم ها اقتصاد ایران را با مشکل مواجه کرد و بابک زنجانی مجری دور زدن تحریم ها شد و ثروت بی نظیری کسب کرد»

مجری شبکه خبری سی .ان.ان ترک گفت: «زنجانی در ترکیه، دبی و مالزی ۶۴ شرکت دارد که به صورت شاخه عنکبوتی فعالیت می کنند و میلیاردها دلار نفت ایران توسط این شرکت ها فروخته شده است»

سی.ان.ان در ادامه این گزارش افزود که «از زمانی که حسن روحانی رئیس جمهور تازه ایران بر سرکار آمد، فعالیت های بابک زنجانی محدود شد».


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ