معرفی تبلت شارژ تلفن های همراه

۲۰م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

فاوانیوز: یک شرکت نوآوری در فناوری اقدام به عرضه فناوری استاندارد Qiبرای تبلتها کرده که وقتی یک تلفن روی آن قرار گیرد به یک شارژر بی سیم تبدیل می گردد. تمام تلفنهای هوشمند تازه چون لومیا ۹۲۰، اچ تی سی دروید دی ان ای و نکسوس ۴ با این فناوری سازگار اند و انتظار می رود که در سال تازه میلادی دستگاه های بیشتری با این فناوری همساز شوند.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایستگاه آی تی؛ درحالی که انتظار می رود شرکت نوآوری فولتون در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیک لاس وگاس مجموعه درحال رشد تلفنهای سازگار با استاندارد Qi که در واقع استاندارد انتقال بی سیم الکتریسیته بوده را نمایش دهد.

۹۲۰۴۱۸ orig1 معرفی تبلت شارژ تلفن های همراه

این شرکت همواره از فرصت برگزاری نمایشگاه لاس وگاس استفاده می کند تا فناوریهای تازه و درحال ظهوری را نشان دهد که هنوز در میان محصولات مصرف کنندگان جایگاهی ندارند و امسال نیز از سالهای قبل مستثنی نیست. این شرکت قرار است طی روزهای آینده در نمایشگاه لاس وگاس از ادغام استاندارد Qi در یک تبلت رونمایی کند که می تواند به صورت بی سیم تلفنهای هوشمند را شارژ کند. این فناوری زمانی کاربردی به نظر می رسد که باطری تلفن هوشمندتان رو به پایان است اما باطری تبلت همچنان قدرتمند بوده و به فعالیت خود ادامه می دهد.

۹۲۰۴۱۷ orig1 معرفی تبلت شارژ تلفن های همراه

جدا از این تبلت که با استاندارد Qi تجهیز شده یک شرکت یک پد برای شارژ چندین دستگاه نیز ارائه کرده که می تواند خود را با دستگاه های مختلف سازگار کند و قدرت برق مورد نیاز هر دستگاه را تأمین کند. برای مثال این فناوری زمانی کاربرد دارد که در یک خانه چندین تلفن همراه وجود دارد و آنها می توانند از این پد به عنوان یک راه حل زیبا و ساده استفاده کرد.

فاوا نیوز
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *