معرفی داوران بخش طراحی دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران

۱۸اردیبهشت،

دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران پس از پایان مرحله ارزیابی آثار این دوره داوران بخش طراحی این دوسالانه را معرفی کرد.

به گزارش هنرآنلاین، اصغر کفشچیان مقدم، ایرج اسکندری و خسرو خسروی از هنرمندان پیشکسوت و باسابقه ایران آثار بخش نمایشگاه و مسابقه ” طراحی برای دیوارنگاری شهر تهران” دومین دوسالانه دیوارنگاری را داوری خواهند کرد.

بر این اساس این هیات از میان ۱۲۵ اثر راه یافته به بخش نمایشگاه و مسابقه “طراحی برای دیوارنگاری شهر تهران” برگزیدگان را انتخاب و معرفی خواهند کرد.

دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران شامل چهار بخش؛ مسابقه و نمایشگاه “طراحی برای دیوارنگاری شهر تهران”، بخش مسابقه و اجرای کارگاه (صنایع معماری تزیینی و سنتی )، بخش کارگاهی و نمایشگاه مروری بر آثار گرافیتی و سه بعدی و بخش پژوهش وهمایش علمی – تخصصی است.

بخش مسابقه و نمایشگاه “طراحی برای دیوارنگاری شهر تهران” به دو صورت “مروری بر آثار یک دهه اخیر” و مسابقه “طراحی برای دیوارنگاری های شهر تهران” برگزار می گردد.

همچنین در بخش کارگاهی، نمایشگاه مروری بر آثار گرافیتی در نظر گرفته شده است و بخش نقاشی سه بعدی نیز در دو شاخه نمایشگاهی وکارگاهی برگزار می‌ شود.

بخش پژوهش وهمایش علمی- تخصصی دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران، نیز با هدف برخورداری از نظر کارشناسان و محققان برای تقویت بنیان علمی و نظری، آسیب شناسی و یافتن راه کارهای فنی، اجرایی، علمی و نظری در زمینه دیوار نگاری شهری برگزار خواهد شد.

دومین دوسالانه دیوارنگاری شهر تهران ۲۲ تا ۳۱ اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می گردد.

انتهای پیام/

۳۲/۳۲


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ