معرفی نسل جدید تبلت کیندل فایر

براساس برخی گزارشهای منتشر شده آمازون قصد دارد طی یک رویداد مطبوعاتی در روز ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور) نخستین تلفن هوشمند خود را رونمایی کند.

از زمانی که شرکت آمازون دعوتنامه هایی را به رسانه های مختلف برای یک رویداد مطبوعاتی در سانتامونیکا، کالیفرنیا ارسال کرده گمانه زنی ها شدت گرفته است.

در تمام دعوتنامه ها آمده است: در نشست مطبوعاتی آمازون به ما ملحق شوید.

برخی از افراد داخلی در شرکت آمازون عامل افزایش گمانه زنیها درباره ارائه نخستین تلفن همراه این شرکت بودند که در تلاش برای رقابت آی فن فوق محبوب اپل وارد بازار می شود.

این درحالی است که برخی دیگر اظهار می دارند آمازون قصد دارد نسل دوم از تبلتهای خود ( کیندل فایر ۲) را رونمایی کند.

کیندل فایر هنوز در بریتانیا رونمایی نشده است و انتظار می رود که در پاییز امسال کیندل فایر در بریتانیا نیز به فروش برسد.

در این میان تحلیلگران فناوری پیش بینی کرده اند شاید رونمایی نسل اول تبلتهای آمازون در بریتانیا لغو شده و به طور مستقیم نسل دوم تبلتهای آمازون به عنوان یک تبلت ۱۰ اینچی وارد بازار بریتانیا نیز بشود.

انتظار می رود که کیندل فایر ۲ دستگاه قدرتمندی بوده و مجهز به دوربین دوم و یک پورت USB میکرو باشد.

کیندل فایر شرکت آمازون تبلت ساخت شرکت آمازون است که با سیستم عامل اندروید ساخته شده و برای خواندن کتاب الکترونیکی و دیگر رسانه‌های دیجیتال و وب گردی به کار می‌رود. این تبلت از سیستم عامل اندروید ۲٫۳ استفاده می کند که به صورت اختصاصی توسط شرکت آمازون برای این دستگاه تغییر داده شده است.

اندازه کیندل فایر ۷٫۵ اینچ در ۴٫۷ اینچ است و باریکی آن به ۰٫۴۵  اینچ می رسد.

کیندل فایر شبیه به یک قفسه کتاب طراحی شده است. یک قفسه از اقدامات و کارهای اخیر شما مانند گوش کردن به موسیقی، یا خواندن کتابی خاص و غیره در صفحه نمایش نشان داده می شود.

داغ کن - کلوب دات کام ارسال به کلوب


Latest news from our site

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *