معرفی کادر فنی تیم ملی کاراته تا پیش از رقابتهای انتخابی

۲۹خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

دبیر فدراسیون کاراته گفت: فدراسیون قصد دارد تا قبل از مسابقات انتخابی، کادر فنی تیم ملی برای حضور در مسابقات غرب آسیا را معرفی کند.

محسن آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در حال بررسی هستیم تا بتوانیم تا قبل از مسابقات انتخابی، کادر فنی تیم ملی را برای مسابقات غرب آسیا در اردن معرفی کنیم. این رقابت‌ها اهمیت بالایی برای ما دارد و سعی می‌کنیم کادر فنی تیم را هر چه زودتر معرفی کنیم. البته اگر نتوانستیم تا قبل از انتخابی ها کادر را معرفی کنیم بعد از آن عجله چندانی نخواهیم داشت و کادر را سر وقت خودش معرفی می‌کنیم.

وی در مورد زمان رقابت‌های انتخابی و گزینه‌های فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی، افزود: طبق هماهنگی انجام شده ششم و هفتم تیر ماه زمان انتخابی ها است که گزینه‌های بسیاری را بر اساس معیارهای مشخص، مد نظر داریم.

دبیر فدراسیون کاراته در پاسخ به این سوال که آیا حضور مهدی عموزاده به عنوان سرمربی تیم ملی برای مسابقات غرب آسیا قطعی شده است؟ یادآور شد: هنوز هیچ چیز قطعی نیست و عموزاده هم یکی از گزینه‌هاست.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به مشکلات مالی بسیار فدراسیون آیا تیم ملی ایران به مسابقات غرب آسیا اعزام خواهد شد؟ افزود: مسابقات غرب آسیا اهمیت بسیاری برای ما دارد و در این مسابقات که ۱۰ تا ۱۳ شهریور ماه در اردن است، حتما شرکت می‌کنیم. همزمان با این مسابقات اجلاس غرب آسیا هم برگزار می‌شود که متاسفانه ایران هیچ پستی در این کنفدراسیون ندارد و قصد داریم فکری برای این مساله بکنیم.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ