معضل شماره پیراهن در استقلال و پرسپولیس /ستاره ها شماره های مخصوص خودشان را می خواهند

به گزارش خبرآنلاین؛تیم های استقلال و پرسپولیس در حالی بازیکنان جدیدی را جذب کرده اند که ممکن است شماره پیراهن های آنها در آینده مشکلاتی را برای آن ها ایجاد کند. برخی از این بازیکنان (به خصوص در تیم استقلال) قبلا هم در این تیم ها بازی کرده اند و شماره های مخصوصی را در زمان حضورشان بر تن کرده اند. شماره هایی که پس از بازگشت آنها حالا بر تن بازیکنان دیگری است و شاید این مسئله باعث بروز اختلاف در همین ابتدای فصل شود.
در استقلال و زمانی که سیاوش اکبرپور در این تیم توپ می زد پیراهن شماره ۱۰ مخصوص او بود.حالا سیاوش دوباره به استقلال برگشته است و با توجه به سابقه ای که دارد باید دید که در برخورد با میلاد میداوودی که حالا این شماره را بر تن می کند چه واکنشی نشان خواهد داد.هر دو عاشق شماره ۱۰ هستند و هر دو هم محبوب در بین هواداران. البته سابقه سیاوش از میلاد در استقلال بیشتر است و ….

این مسئله در مورد امیر حسین صادقی و خسرو حیدری هم صدق می کند.در چند سالی که مدافع آبی پوشان از استقلال دور بوده است خسرو با پیراهن شماره ۲ برای تیمش به میدان رفته است.امیر حسین صادقی سعی کرده تا در هر تیمی که بازی می کند همین شماره ۲ را بپوشد.او هم مثل سیاوش از قدیمی های استقلال است و همه می دانند که علاقه خاصی به پوشیدن این شماره به خصوص در استقلال دارد.البته به نظر می رسد خسرو محبوبیت بیشتری در بین هواداران داشته باشد اما شاید خود حیدری رعایت پیشکسوت بودن را بکند و این شماره را در اختیار امیر حسین قرار بدهد.

در پرسپولیس هم با توجه به جذب کریم انصاری فرد احتمالا یک جنگ هم بین او و غلامرضا رضایی به راه خواهد افتاد.انصاری فرد رسما اعلام کرده که قول و قرارهایش را با رویانیان گذاشته است و علاقه زیادی هم به پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ دارد.او حتی در تیم ملی هم همین شماره را بر تن می کند و احتمالا یکی از شرط هایش برای بازی کردن در پرسپولیس پوشیدن شماره ۱۰ بوده است.
از طرفی هنوز غلامرضا رضایی اظهار نظری رسمی در مورد شماره ۱۰ نکرده است اما شاید او نتواند از شماره ای که برای ۳ سال آن را بر تن کرده است به راحتی بگذرد.
هیچ چیز مشخص نیست و باید دید که مسئولان دو تیم برای اینکه شماره ها حاشیه ای را ایجاد نکند چه راهکاری را در نظر خواهند گرفت.
 

۲۵۱ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ