مقابله با بازرسان با تعطیلی مغازه‌ها

۰۷م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است موبنا- به نظر می رسد این روزها بعضی از فعالان در بازار تلفن همراه روش مقابله با بازرسان را یافته‌اند و به محض اطلاع از ورودشان مغازه‌های خود را تعطیل می‌کنند.

در این روزها با قوت گرفتن طرح جمع‌آوری گوشی‌های قاچاق از بازار بیشتر فروشندگان برای جلوگیری از ثبت و ضبط کالاهایشان مجبور به تعطیلی مغازه‌های خود می‌کنند.

براساس آمارهای به دست آمده از بازارتلفن همراه هر روز بازرسان سازمان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین تعزیرات حکومتی به نظارت بر مغازه‌های عرضه کننده گوشی‌های موبایل و لوازم جانبی آن می‌پردازند و در صورت ملاحظه هرگونه کالاهای قاچاقی محصولات آنها ثبت و همچنین در مرحله اول به آنها اخطار داده می‌شود.

طرح جامع مبارزه با کالاهای قاچاق سبب شده تا بیشتر مغازه‌های خریدوفروش موبایل در مراکز بزرگ تهران روزانه به طور میانگین یک تا سه ساعت تعطیل شوند.

فروشندگان این کالای ارتباطی معتقدند که جمع آوری کالاهای قاچاق و تعطیلی پی درپی مغازه های موبایلی تا کنون تاثیری خاصی در میزان نوسان قیمت این کالای ارتباطی نداشته است.

IT Iran
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ