مقایسه دوربین لومیا ۱۰۲۰ با پرچمدارهای مدعی

ممتازنیوز:

lumia-1020

زمانی که شرکت نوکیا رسما از لومیا ۱۰۲۰ رونمایی کرد، لقب داشتن بهترین دوربین اسمارت فون را بر روی این مدل قرار داد و تحسین همگان را واداشت. اما تا زمانی که عملا در بوته آزمایش قرار نگرفته و قدرت خود را ثابت نکند نمی توان راجع به این موضوع کاملا مطمئن بود. هم اکنون قصد داریم که این ادعای نوکیا را بررسی و نشان دهیم که دوربین این اسمارت فون حرف های زیادی برای گفتن دارد.
در این آزمایش دوربین لومیا ۱۰۲۰ رو در روی پرچمدارهای مدعی و قدرتمند بازار یعنی گلکسی اس۴، آیفون۵، لومیا ۹۲۵ و اچ تی سی وان قرار می گیرد و قدرت خود را به رخ آن ها می کشد و نشان می دهد که بازی با یک سنسور ۴۱ مگاپیکسلی به معنای بازی با دم شیر خواهد بود!
پس عکس ها و نتیجه کار را ببینید تا از چگونگی انجام آزمایش مطلع شوید. همچنین از یک دوربین Panasonic Lumix GH2 به عنوان منبع عکس ها استفاده شده است و نزدیک بودن کیفیت تصاویر دوربین ها به کیفیت عکس آن، ملاک قضاوت نهایی قرار می گیرد.

02-100crop-Details

همانطور که ملاحظه فرمودید لومیا ۱۰۲۰ به لطف بهره گرفتن از سنسور ۴۱ مگاپیکسلی بهترین عملکرد را در به تصویر کشیدن جزییات تصویر به خود اختصاص داد. علاوه بر آن استفاده از زوم اپتیکال در لومیا ۱۰۲۰، این اسمارت فون را در میان رقبای قدرتمندش بی رقیب می کند.

02-Details

PhoneArena

پی سی وار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *