مقدماتی جام جهانی: برزیل و آرژانتین روی نوار برد / مسی هت‌تریک کرد و بهترین گلزن تاریخ شد

انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آمریکای جنوبی برگزار شد و تیم‌های برزیل و آرژانتین حریفان خود را شکست دادند و مسی با هت‌تریک به رکورد پله رسید.

مقدماتی جام جهانی: برزیل و آرژانتین روی نوار برد / مسی هت‌تریک کرد و بهترین گلزن تاریخ شد

به گزارش ممتاز نیوز، در ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی برزیل که با اختلاف در صدر جدول حضور دارد باز هم برد تا با ۲۴ امتیاز از ۸ بازی همچنان فاصله خود را با رقبا حفظ کند. سلسسائو با پیروزی ۲-۰ مقابل پرو، در فاصله ۶ امتیازی آرژانتین قرار دارد.

آرژانتین در روند خوب خود به راحتی و با نتیجه ۳-۰ بولیوی را شکست داد تا رده دوم را حفظ کند. لیونل مسی در این بازی هت تریک کرد و با عبور از رکورد گل های پله، بهترین گلزن ملی تاریخ آمریکای جنوبی شد.

اکوادور با شکست یک بر صفر به اروگوئه به رده چهارم سقوط کرد اما همچنان در جایگاه تیم های صعود کننده باقی ماند؛ شاگردان تابارز هم بدون سوارز و کاوانی به رده سوم رسیدند.

در یکی  حساس ترین بازی ها، کلمبیا ۳-۱ شیلی را شکست داد تا با حضور در رده پنجم در جایگاه پلی آف قرار گیرد. شیلی اما با این باخت، فاصله اش با منطقه پلی آف به شش امتیاز رسید و آن ها با حضور در رده هشتم، شانس خوبی برای رسیدن به جام جهانی ندارند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *