مقدماتی جام ملت‌های آسیا؛ ایران و حریف قدیمی

۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مقدماتی جام ملت‌های آسیا؛ ایران و حریف قدیمی

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار مرحله گروهی رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۱ به مصاف کویت می‌رود.

به گزارش فوتبال آنلاین  تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار مرحله گروهی رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۱ به مصاف کویت می‌رود.

ایران با تیم‌های کویت، ‌ لبنان و تایلند در یک گروه قرار گرفته و شاگردان کارلوس کی‌روش در این رقابت‌ها آغاز قدرتمندی داشتند و موفق شدند لبنان را در ورزشگاه آزادی با پیروزی قاطع ۵ بر صفر از پیش رو بردارند تا با تفاضل گل بهتر نسبت به کویتی که تایلند را شکست داده بود در صدر جدول قرار بگیرند.

تیم ملی ایران با برنامه مناسبی پا به این مسابقه می‌گذارد. ملی پوشان چند روز قبل از پایان سال برای برپایی اردویی به امارات سفر کردند و با انجام دادن تمرینات مناسب روز قبل عازم کویت شدند. اکثر لژیونر‌های ایران برای حضور در این دیدار به اردوی تیم ملی پیوستند و کی‌روش می‌تواند در این دیدار از تمامی داشته‌های خود استفاده کند.

تیم ملی در این دیدار ۲ غایب دارد یعقوب کریمی به سبب کوفتگی استخوان جناق سینه و محمد رضا خلعتبری به سبب کشیدگی عضله پا نمی‌توانند در دیدار مقابل کویت به میدان بروند و این روز‌ها استراحت می‌کنند.

دانیال داوری دروازه‌بان ۲ رگه ایرانی برای اولین بار در تمرینات تیم ملی ایران حضور پیدا کرده و با توجه به اینکه بازی با کویت چندان حساس نیست این احتمال وجود دارد که کی‌روش او را به میدان بفرستد تا شرایط آمادگی او را مورد سنجش قرار دهد.

ایران و کویت همیشه بازی‌های نزدیکی را مقابل یکدیگر به نمایش گذاشتند. کویت هرچند مثل قبل چندان تیم قدرتمندی نیست اما بدون شک این تیم را نمی‌توان به هیچ وجه دست کم گرفت و ایران اگر می‌خواهد صعود بی‌دردسری داشته باشد باید هر ۳ امتیاز این دیدار را کسب کند.

سال ۹۲ از لحاظ فوتبال برای ایران بسیار حساس است و تکلیف صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۲۱ برزیل امسال مشخص می‌شود. شاگردان کی روش می‌خواهند با کسب پیروزی در اولین دیدار رسمی خود آغاز مناسبی در سال ۹۲ داشته باشند تا این پیروزی پیش در آمدی برای موفقیت در دیدارهای آتی تیم ملی ایران در مقدماتی راه‌یابی به جام حهانی شود.

ایران و کویت فردا از ساعت ۲۱: ۰۵ در ورزشگاه نادی الکویت به مصاف یکدیگر می‌روند.


FootballOnline.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ