مقدماتی یورو ۲۰۲۴: اسپانیا برد و کروواسی متوقف شد

اسپانیا با در اولین بازی با سرمربی جدیدش توانست در هفته اول مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴، نروژ را شکست دهد. و کروواسی مقابل حریف خود متوقف شد.

مقدماتی یورو ۲۰۲۴: اسپانیا برد و کروواسی متوقف شد

به گزارش ممتاز نیوز، هفته اول مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ از ساعت ۲۳:۱۵ شنبه‌شب با انجام سه بازی همزمان از گروه‌های مختلف پیگیری شد.

در مهم‌ترین بازی امشب در گروه A، اسپانیا در اولین بازی تحت هدایت لوئیز دلافوئنته سرمربی جدیدش به مصاف نروژ رفت که اریک هالند را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

در این دیدار اسپانیا توانست با گل‌های دنی اولمو در دقیقه ۱۷، خوزلو در دقیقه ۸۴ و ۸۵ نروژ را ۳ بر صفر شکست دهد تا دلافوئنته کارش را روزی نیمکت لاروخا با یک پیروزی پرگل آغاز کند.

در دیگر دیدار حساس امشب، از گروه D تیم‌های کرواسی و ولز به مصاف هم رفتند که کروات‌ها در این بازی خانگی برابر حریف‌شان متوقف شدند و به تساوی یک – یک رسیدند. آندری کراماریچ در دقیقه ۲۸ و ناتان برودهد در دقیقه ۳+۹۰ برای ولز گلزنی کردند.

در گروه I هم رومانی توانست با نتیجه ۲ بر صفر آندورا را شکست دهد.دنیس آلیبچ در دقایق ۳۰ و ۵۰ گل‌های رومانی را به ثمر رساند. آندورا از دقیقه ۶۱ با اخراج ربس ده نفره به بازی ادامه داد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *