مقصدفصل بعد مسلمان

گردآوری توسط گروه ورزش ممتاز نیوز

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با ذوب آهن قرارداد دارم و اگر مسئولان پرسپولیس مرا بخواهند باید دنبال کارهایم بروند و اگر هم نخواهد به ذوب آهن برمی‌گردم.

محسن مسلمان در مورد بازی روز گذشته استقلال خوزستان و پرسولیس ، شرایط سرخپوشان در لیگ، دعوت شدن به تیم ملی و … صحبت‌های زیر را انجام داد.

**: در مورد بازی با استقلال خوزستان صحبت کن…

بازی با استقلال خوزستان برای ما بسیار مهم بود چون هنوز روی کاغذ شانس قهرمانی داشتیم. قبل از بازی تمام فکرمان به ۳ امتیاز معطوف بود و منتظر امتیاز از دست دادن دیگر رقبا بودیم که این اتفاق افتاد و فقط فولاد پیروز شد. جا دارد از همین جا قهرمانی فولاد را هم تبریک بگویم.

**: بعد از چند بازی به عنوان بازیکن ثابت به زمین رفتی؟

نمی‌دانم! البته از زمانی که به پرسپولیس آمدم در تمام بازی‌ها برای پرسپولیس بازی کردم تا اینکه مصدوم شدم، بعد از آن هم شرایط فیکس بازی کردن را داشتم اما تصمیم علی آقا این بود که فیکس نباشم.

**: در صحنه پنالتی بازی با استقلال خوزستان به سمت توپ رفتی اما پنالتی را به عباس‌زاده دادی…

در جلسه پیش از بازی علی آقا گفته بود که من پنالتی بزنم اما وقتی پنالتی شد عباس‌زاده به من گفت که پنالتی را به او بدهم و من هم این کار را انجام دادم.

**: از این مسئله ناراحت نشدی؟

نه! چه ناراحتی؟ مهم این بود که پرسپولیس گل بزند و برنده شود.

**: در مورد گلزنی عباس‌زاده در این چند بازی گذشته چه صحبتی داری؟

عباس‌زاده فوتبالیست خوبی است اما به خاطر کم نام و نشان بودن کمتر بازی می‌کرد. علی آقا به او فرصت داد و توانست استفاده کند. عبا‌س‌زاده می‌تواند در آینده مهاجم خوبی برای پرسپولیس و آقای گل لیگ شود.

**: تکلیفت برای فصل بعد مشخص است؟

هنوز نه، من با ذوب آهن قرارداد دارم و اگر مسئولان پرسپولیس مرا بخواهند باید دنبال کارهایم بروند و اگر هم نخواهد به ذوب آهن برمی‌گردم.

**: چرا بعد از بازی پرسپولیس و راه‌آهن هواداران از بازیکنان ناراحت بودند؟

نمی‌دانم چرا این اتفاق رخ داد اما توقع مردم از پرسپولیس بالاست. تا دقیقه ۸۸ بازی با راه‌آهن همه چیز خوب بود ولی در عرض ۲ دقیقه بی‌غیرت شدیم و بد و بیراه شنیدیم اما از دیروز دوباره با غیرت شدیم! با تمام این حرف‌ها از اینکه سهمیه گرفتیم و مدیون هواداران نشدیم خوشحالم.

**: به اردوی جدید تیم ملی هم دعوت شدی…

خدا را شکر که این اتفاق افتاد. امیدوارم آنقدر خوب کار کنم که مسافر برزیل شوم.

منبع:شهر خبر


پرتال ایران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ