ملوان به دنبال جبران نتایج در شهرآورد گیلان است

۰۹ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

 محمد احمد‌زاده عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی ملوان و داماش در مورد شهر آورد فوتبال گیلان اظهار کرد: آرزو دارم در این شهرآورد یک بازی خوبی را در انزلی و به میزبانی ملوان به نمایش بگذاریم و تماشاگران حاضر در ورزشگاه فوتبالی زیبا و باکیفیت را شاهد باشند.

وی افزود: امیدواریم این بازی به دور از حاشیه‌ها و تنش‌ها برگزار شود و دو تیم بتوانند در یک رقابت سالم با هم پیکار کنند.

سرمربی ملوان انزلی با اشاره به شرایط  تیمش در آستانه این شهر آورد گفت: بازیکنان ما در شرایط خوبی قرار دارند و به لحاظ روحی و روانی مشکلی ندارند و آماده این شهرآورد می باشند و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا در این بازی ناکامی‌های اخیر خود را خاتمه دهیم.

وی ادامه داد: ما در این دیدار امتیازهای میزبانی و به ویژه حمایت هواداران خود را داریم و برد حق ملوان و هوادارانش است و امیدواریم با حمایت این هواداران به موفقیت دست یابیم و شرمندگی هواداران را جبران کنیم.

احمدزاده دربارهٔ غایبان ملوان در شهر آورد گیلان، اذعان کرد: هادی تامینی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و مازیار زارع نیز در تمرینات اخیر ملوان حضور یافته است.

وی با اشاره به تاثیر جو ورزشگاه تختی در دربی گیلان خاطرنشان کرد: آرام بودن سکوها به بالا رفتن کیفیت بازی کمک می‌کند و با توجه به میزبانی ملوان، تشویق هواداران می‌تواند یکی از عوامل برتری ما باشد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ