«ملک سلیمان ۲» ساخته می‌شود؟ + عکس

۱۷اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

محمدصادق آذین در پایان ابراز امیدواری کرد که «ملک سلیمان ۲» در نیمه‌ دوم سال جاری وارد مرحله‌ پیش‌تولید و فیلم‌برداری می‌شود. قسمت اول «ملک سلیمان (ع)» که با بودجه‌ای در حدود پنج میلیارد تومان ساخته شده بود، بیش از سه میلیارد تومان در گیشه فروخت.

ممتازنیوز: فیلم سینمایی «ملک سلیمان ۲» نیمه دوم سال جاری آماده فیلم‌برداری می‌شود.

محمدصادق آذین که به همراه عبدالحمید قدیریان به عنوان تهیه‌کننده برای «ملک سلیمان ۲» پروانه ساخت گرفته‌اند دربارهٔ‌ این پروژه بیان کرد: اکنون آقایان شهریار بحرانی و عبدالحمید قدیریان به همراه یک تیم تحقیقاتی درحال تکمیل سناریوی قسمت دوم «ملک سلیمان(ع)» می باشند.

وی ادامه داد:‌ تکمیل سناریو و آماده‌سازی آن برای ورود به مرحله‌ پیش‌تولید، حداقل پنج یا شش‌ماه زمان نیاز دارد. البته در این مدت علاوه بر تکمیل سناریو، آقای قدیریان روی استوری‌برد و ویژوال افکت فیلم کار خواهند کرد.

تهیه‌کننده «ملک سلیمان ۲» دربارهٔ‌ تامین بودجه‌ تولید این فیلم نیز خاطرنشان کرد: هنوز بودجه‌ فیلم تامین نشده است، ما ابتدا باید سناریو را تکمیل کرده تا پس از آن ببینیم که وضعیت بودجه چه می‌شود.

محمدصادق آذین در پایان ابراز امیدواری کرد که «ملک سلیمان ۲» درنیمه‌ دوم سال جاری وارد مرحله‌ پیش‌تولید و فیلم‌برداری می‌شود.

 پروانه ساخت فیلم سینمایی «ملک سلیمان ۲» که قسمت اول آن سال ۸۹ اکران شده بود، در روز‌های پایانی سال قبل به تهیه‌کنندگی محمدصادق آذین و عبدالحمید قدیریان و کارگردانی شهریار بحرانی صادر شده است. نکته جالب توجه این است که تهیه‌کنندگی قسمت اول این اثر که با ردیف بودجه مشخص به‌عنوان اولین فیلم فاخر سینمای ایران یاد می‌شود، برعهده مجتبی فرآورده بود.

قسمت اول «ملک سلیمان (ع)» که با بودجه‌ای در حدود پنج میلیارد تومان ساخته شده بود، بیش از سه میلیارد تومان در گیشه فروخت. آن زمان دربارهٔ داستان قسمت دوم فیلم در فضای مجازی آمده بود: «در قسمت دوم، مردم با یادگیری سحر و جادو از اجنه و شیاطین و هاروت دو فرشته شهر بابل، از راه حق منحرف می‌شوند. سپس به سلیمان(ع) تهمت کفر و جادوگری می‌زنند. این وضع آنقدر ادامه پیدا می‌کند که جز حضرت سلیمان (ع) و تعداد کمی از یارانش، همه کافر می‌شوند. داستان این قسمت از فیلم ارتباط مستقیم با آیه ۱۰۲ سوره بقره دارد». 

منبع:ایسنا


نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ