ملی کارت های خود را بیمه کنید

۱۷م دیماه ،

ملی کارت های خود را بیمه کنید | چاپ |
یکشنبه ۱۷ دی ساعت ۱۲:۲۰

بینا- جهت جبران خسارات ناشی از سرقت، جعل و سوء استفاده از ملی کارتها، بانک ملی ایران امکان استفاده از خدمات بیمه ای را برائ مشتریان فراهم کرده است.
به گزارش بینا، دارندگان ملی کارت در صورت تمایل به استفاده از این خدمت می توانند با مراجعه به شعب بانک ملی ایران اقدام به تکمیل فرم مربوطه نمایند. پس از ارائه فرم به شعبه افتتاح کننده حساب بصورت سیستماتیک مبلغ ۰۰۰ر۵ ریال ازحساب مشتری بعنوان حق بیمه سالانه کسر می گردد و از آن تاریخ کارت مربوطه مشمول شرایط بیمه می گردد.
مدت اعتبار این بیمه نامه ها یکسال بوده و پس از انقضای مدت زمان بیمه، تمدید آن به صورت خودکار برائ سال بعد انجام شده و حق بیمه از حساب مشتری کسر می گردد.
در صورت عدم تمایل مشتری جهت تمدید ، می بایست مراتب ۳۰ روز قبل از انقضای بیمه کتباً به شعبه اعلام شود.

موارد مشمول بیمه:

سرقت: عبارتست از اینکه کارت از مشتری سرقت و بطور غیر قانونی از طریق این کارت برداشت یا عملیات انتقال صورت گیرد.
جعل: هرگونه شبیه سازی توسط جاعل یا جاعلین اعم از اینکه ناشی از سرقت باشد یا نباشد و اعم از اینکه منجر به برداشت وجه نقد یا انتقال و جابجایی وجه به حساب دیگری گردد.
سوء استفاده: هرگونه برداشت وجه یا انتقال از طریق کارت بدون اطلاع و کسب اجازه از بیمه شده

حداکثر مبلغ پرداختی به بیمه شدگان:
برداشت ناشی از سرقت و سوء استفاده برائ هر کارت الکترونیکی روزانه تا مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال برائ مدت ۵ روز و حداکثر تا سقف ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال
برداشت های ناشی از جعل کارتهای الکترونیکی اعم از دریافت نقدی یا انتقال وجه از طریق دستگاههای خودپرداز(ATM) حداکثر تا مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال


RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ