ممفیس؛ ستاره جدید بارسلونا و هلند / کومان چه بازیکنی گرفته است

روزنامه بارسایی به درخشش ممفیس در تیم ملی هلند واکنش نشان داد و از خرید جدید بارسلونا تمجید کرد.

 ممفیس؛ ستاره جدید بارسلونا و هلند / کومان چه بازیکنی گرفته است

به گزارش ممتاز نیوز، تیم ملی هلند در یورو ۲۰۲۰ نمایش خوبی داشت ولی در دیدار مقابل جمهوری چک به دلیل اشتباه عجیب دلیخت از دور مسابقات کنار رفت و «لوئیز فان خال» دوباره هدایت نارنجی پوشان را برعهده گرفت.

با آمدن فان خال و بازگشت فان دایک به ترکیب، تیم ملی هلند دوباره به یکی از تیم های قدرتمند اروپا بدل شد و حالا با ممفیس به یک تیم جذاب لقب گرفته است.

ممفیس دپای که در این تابستان از لیون فرانسه راهی بارسلونای اسپانیا شد به ستاره اصلی هلند لقب گرفته و آماری فوق العاده از خود به جا گذاشته است.

ستاره هلندی در مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره اروپا بیش از مجموع شوت های تیم های جبل الطارق ، لیختن اشتاین و یونان شوت به سمت دروازه حریفان زده است. او با گلزنی در دیدار مقابل ترکیه به رکورد گل های «یوهان کرویف» رسید و در جمع ۸ گلزن برتر تاریخ هلند قرار گرفت.

ممفیس رکوردی خارق العاده دیگر نیز به ثبت رساند و توانست در یک سال تقویمی رکورددار بیشترین گل زده در تیم ملی هلند لقب گیرد و با آمار «پاتریک کلایورت» در سال ۲۰۰۰ برابری کند.

این بازیکن در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا در ۶ بازی ۷ گل به ثمر رساند و آمار عجیب و درخشان ۳ پاس گل، ۳۳ پاس کلیدی، ۱۵ دریبل و عنوان ۴ بار بهترین بازیکن زمین را از آن خود کرد.

ممفیس در بارسلونا نیز به ستاره اصلی کومان بدل شده و توانسته در نبود مسی، بار گلزنی تیم را به دوش کشد. این بازیکن در ۳ بازی این فصل بارسلونا در همه بازی ها روی گل ها تاثیرگذار بوده و توانسته ۲ گل و یک پاس گل را به نمایش گذارد.

بارسلونا سه شنبه پیش رو در لیگ قهرمانان اروپا میزبان بایرن مونیخ است و بارسایی ها امیدوار هستند با درخشش ممفیس در این بازی به پیروزی دست یابند.

روزنامه موندو دپورتیوو در چاپ امروز خود به تمجید از ممفیس پرداخت و جلد اصلی خود را به ستاره جدید بارسلونا اختصاص داد. این روزنامه نوشت: ممفیس در بهترین زمان ممکنش قرار دارد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *