منافقین به تکفیری‌ها پیوسته‌اند/ فعلا سمتی ندارم

ایران > سیاست – ممتازنیوز:
وزیر پیشین اطلاعات گفت: رد پای منافقین در کمک به نیروهای تکفیری در تمام منطقه خاورمیانه مشهود است.

به گزارش خبرنگار مهر، حیدر مصلحی عصر امروز چهارشنبه ششم شهریور در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب خوابگردها و در جمع خبرنگاران با اشاره به اوضاع بحرانی کشور سوریه گفت: استکبار جهانی به ویژه آمریکا به سبب موفقیت های ارتش سوریه از مدت‌ها قبل بدنبال طرحی بودند تا به نتایج دلخواه خود در نشست ژنو ۲ دست پیدا کنند. یکی از طرح های آنها حمله سنگین به دمشق بود که با مطلع بودن ارتش سوریه نسبت به آن نقش بر آب شود. پس از آن بود که آمریکا، اسرائیل و بعضی کشورهای عربی منطقه در یک حرکت تازه به موضوع حملات شیمیایی در سوریه توجه کردند.

وی گفت: جالب است زمانی که بازرسان سازمان ملل در سوریه می باشند تا در مورد مسئله حملات حومه دمشق بررسی هایی انجام دهند آمریکا اعلام می‌کند که از نظر ما تمام شده است که ارتش سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده اند. از نظر من تمام اینها برای تحت تاثیر قرار دادن اجلاس ژنو ۲ است.

مصلحی با اشاره به نقش ایران در این جریان افزود: ایران به تمامی کشورهای حامی این جریان اعلام کرده است که این حرکت به آنها نیز خواهد رسید و به زودی نیز نوبت آنها نیز خواهد رسید.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد آینده سوریه نیز خاطرنشان کرد: فعلا برای اظهار نظر در این باره زودهنگام است.

مصلحی همچنین با تاکید بر اینکه منافقین در حال حاضر در حال کمک به حرکت های تکفیری در منطقه می باشند تصریح کرد: جالب است کشوری مانند عربستان در مقابل بیداری اسلامی در مصر سرمایه گذاری می کند اما هیچ حرکتی را در مقابل تکفیری ها از خود نشان نمی‌دهد در حالی که منافقین در حال کمک به نیروهای تکفیری در منطقه می باشند.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران در مورد بازگشت خود به سازمان اوقاف و امور خیریه با حرکت سر آن را نفی کرد و گفت فعلا در جایی مشغول بکار نیستم.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *