منتظر بازخورد حزب فراگیر هستیم/محدودیت سلیقه، حزب را فراگیر نمی‌کند

بهمن ۱۴۰۱

دبیرکل جامعه نمایندگان ادوار با بیان اینکه محدودیت سلیقه حزب را فراگیر نمی‌کند، گفت: بحث حزب فراگیر اصولگرایی در حد نقطه‌نظرات بیان شده و منتظر بازخورد آن هستیم.

“محسن کوهکن” در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، با اشاره به ضرورت تشکیل حزب فراگیر اصولگرایان و تشکیل هیئت موسس برای آن، اظهار داشت: گردهمایی مجموعه‌ای از همفکران عضو تشکل‌های کوچک در قالب حزبی فراگیر، همچنین یکپارچگی آن‌ها روندی مثبت و برآیندی مفید خواهد داشت.

وی با بیان اینکه لیدری شخصیتی مقبول در حزب فراگیر مؤثر است، اضافه کرد: بحث حزب فراگیر اصولگرایی در حد نقطه‌نظرات بیان شده و منتظر بازخورد آن هستیم، بنابراین تاکنون کار جدی و قوی روی آن صورت نگرفته است.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اختلاف‌ سلیقه‌های موجود در جریان اصولگرایی، تصریح کرد: اگر اشخاص به حزب فراگیر باور داشته باشند اختلاف سلیقه‌ها در آن بی‌معناست، بنابراین تجمیع بر مبنای مشترک بدون اختلافات عمیق برای تشکیل چنین حزبی کفایت می‌کند.

دبیرکل جامعه نمایندگان ادوار با تاکید بر اینکه اندیشه هیئت مؤسس آینده باید قدرت زیرچتر قراردادن تمام سلیقه‌ها را داشته باشد، خاطرنشان کرد: مرام‌نامه حزب فراگیر باید با تفکری روشن و دیدی باز تدوین شود؛ این مهم وظیفه هیئت مؤسس است، چراکه دیدی بسته و محدودیت سلیقه حزب را فراگیر نمی‌کند.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *