من علیه قهرمانی شهادت نمی دم!

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

مدیر فنی تیم فوتبال ابومسلم گفت: «من تصمیمی برای شهادت دادن علیه محسن قهرمانی ندارم.»

خدادا عزیزی_ه

خانه ورزش: خداداد عزیزی در خصوص اینکه قرار است وی به سبب قضاوت نامناسب قهرمانی در بازی های سراسری فوتبال مشهد علیه وی شهادت دهد، اظهار داشت: «اصلا اینطور نیست. این حرف ها دروغ است و من نمی دانم چرا آقایان چنین ادعاهایی را مطرح می کنند.»

وی ادامه داد: «تصمیمی برای شهادت دادن علیه قهرمانی ندارم. اصلا سببی هم ندارم که این کار را انجام دهم. واقعا نمی دانم چرا چنین موضوعی را به من نسبت داده اند.»

پیشکسوت فوتبال کشورمان اضافه کرد: «من هم معتقدم قهرمانی در بازی سپاهان – پرسپولیس اشتباه کرد، حال چه به عمد بوده و یا غیرعمد، علی دایی حق دارد ناراحت باشد چرا که شاید همین ۳ امتیاز قهرمانی یا کسب سهمیه آسیا را از او بگیرد. اشتباه محسن قهرمانی به هیچ عنوان اشتباه کوچکی نبود. نمی‌دانم چه باید بگویم اما مدت‌ها بود که می‌گفتم اشتباهات داوری در فوتبال ما بیداد می‌کند. شاید باید بگوییم خوشبختانه این بار این اشتباه برای پرسپولیس رخ داد تا عالم و آدم متوجه آن شوند.»

عزیزی یادآور شد: «بیش از این هر بار صحبت از اشتباهات داوری می‌شد حسین عسگری پاسخ می‌داد که تیم‌ها باخته‌اند و چون نمی‌توانند تیم خود را جمع کنند به داوران ایراد می‌گیرند، اما دیگر اشتباه قهرمانی برای پرسپولیس همه چیز را ثابت کرد و من هم با آن ۷۰ درصدی که در برنامه ۹۰ انتقادها به داوری را وارد دانستند اعلام همراهی و هم نظری می‌کنم.»

 

افکار نیوز

http://khanevarzesh.com | خانه ورزش
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *