«من مادر هستم» در شهرهای مذهبی اکران نمی شود /اکران با محدودیت سنی در بقیه شهرها

۱۱م آذر ،

شنبه, ۱۱ آذر ساعت ۲۳:۴۷ مصطفی رضائی

کافه سینما- رئیس شورای صنفی نمایش گفت: فیلم سینمایی «من مادرهستم» ساخته فریدون جیرانی با توجه به سوژه‌اش با محدودیت جغرافیایی و محدودیت سنی اکران شده است.

به گزارش کافه سینما، پس از تغییر در پایان بندی فیلم اینک خبر می رسد که برای کاهش فشارها، فیلم در شهرهای مذهبی اکران نمی شود. همچنین در بقیه شهرها اشخاص زیر ۱۶ سال از دیدن فیلم محروم شدند. سیدضیا هاشمی دراین باره در گفتگو با فارس گفت: فیلم با محدودیت جغرافیایی و تعداد سالن نمایش مواجه است و به سبب سوژه‌اش محدودیت سنی هم دارد و تنها اشخاص ۱۶ سال به بالا می‌توانند فیلم را ببینند.

وی علیرغم تایید لحاظ کردن محدودیت برای این فیلم، دربارهٔ آغاز نمایش فیلم از روز قبل در بعضی سالن‌های نمایش از جمله فلسطین مدعی شد: به نظر ما فیلم به اندازه ای جذابیت دارد که در سالن‌های بیشتری به نمایش درآید، اما با محدودیت اکران مواجه می‌شود و حتی بعضی از سینماها به سبب ارایه نشدن کپی به موقع از روز قبل فیلم را به نمایش گذاشتند. البته روز دوشنبه بررسی می‌کنیم و اگر بتوانیم سالن‌های نمایش آن را افزایش خواهیم داد.

وی دربارهٔ اکران فیلم در شهرستان گفت: این فیلم در شهرهای مذهبی از جمله قم اکران نمی‌شود. بعضی از سینماهای فیلم هم به صورت تک سانس نمایش دارند از جمله سینما فرهنگ به این صورت نمایش دارد و دیگر در آمارها به عنوان یک سالن محسوب نمی‌شود .

کافه سینما-آخرین خبرها و یادداشت های سینمای ایران و جهان
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ