مهاجرت یک مدیر نوکیا به هوآوی

۱۲ تیرماه ۱۳،

شرکت چینی هوآوی هم‌اکنون یک مدیر اسبق شرکت نوکیا را به عنوان مدیر گروه فروش تجاری خود در اختیار گرفته است.
 
به گزارش فارس به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، "کولیک گیلز"(Colic Giles) مدیر اسبق شرکت نوکیا در بخش فروش هم‌اکنون به عنوان یکی از کارمندان تازه شرکت هوآوی فعالیت خود را آغاز کرده است.
 
شرکت چینی هوآوی هم‌اکنون این مدیر اسبق شرکت نوکیا را به عنوان مدیر گروه فروش تجاری خود در اختیار گرفته است.
 
این اتفاق به این معنی خواهد بود که مدیر اسبق شرکت نوکیا از این پس بخش فروش و بازاریابی محصولات هوآوی را در اختیار دارد. گیلز حدود ۲۰ سال سابقه مدیریتی در این زمینه دارد و پیش از این مدیر توسعه فعالیت‌های نوکیا در بازارهای آسیایی بوده است.
 
گیلز در این خصوص گفت: «از اینکه در این زمینه فعالیت خود را با شرکت هوآوی و در بخش توسعه خدمات فروش این شرکت آغاز می‌کنم بسیار خوشحالم. این شرکت طی چند سال قبل گام‌های ارزشمندی در بازار جهانی برداشته است و توانسته است محصولات ارزشندی در بازار جهانی عرضه کند و در این زمینه حرفی برای گفتن داشته باشد که از جمله این محصولات می‌توان به عرضه باریک ترین گوشی هوشمند جهان با نام Ascend P6 اشاره کرد که چند هفته قبل به صورت رسمی معرفی شد. با نگاه به جلو تلاش می‌کنم با تمام اعضای گروه فروش تجاری محصولات هوآوی ارتباط نزدیکی برقرار کنم و دسترسی به گوشی‌های هوشمند هوآوی را برای همه کاربران جهانی فراهم آورم».

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *