مهدوی کیا: شرایط پرسپولیس تغییرات زیادی کرده است / خوزه نیاز به زمان دارد

خبرگزای آریا- مهدی مهدوی کیا گفت: این درست است که به جهت تغییرات بوجود آمده نیاز به زمان است تا به اوج توانایی برسیم اما اصلا اینطور نیست که نسبت به دیگران عقب باشیم.
به گزارش خبرگزاری آریا، بازیکن با تجربه پرسپولیس با بیان مطالب فوق تصریح کرد: کار اصلی ما در دو، سه هفته گذشته بدنسازی بود که به نحو احسن انجام دادیم. الان هم روی کارهای تاکتیکی کار می کنیم و چند بازی دوستانه داریم تا برای شروع لیگ آماده شویم.
وی افزود: هدایت تیم هم به یک مربی با تجربه سپرده شده است که تجربه اش می تواند زودتر تیم را به شرایط دلخواه برساند. البته این طبیعی است که تیم نیاز به زمان دارد. ما به دنبال آن هستیم که با شروع لیگ به نتایج دلخواه برسیم ولی با توجه به تغییرات، هر چه جلوتر برویم کیفیت کارآیی تیم بیشتر خواهد شد.
مهدوی کیا در پایان درباره نگرانی هایی که در ارتباط با تکرار حوادث سال گذشته وجود دارد، گفت: شرایط نسبت به سال قبل کاملا متفاوت است. پتانسیل خوبی هم در داخل تیم بوجود آمده تا فصل را متفاوت شروع کنیم. البته برای شروع با قرعه بدی روبرو شدیم اما اگر می خواهیم قهرمان بشویم باید از همین شروع کار، به کسب نتایج مورد نظرمان فکر کنیم.
 


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *