مهدوی‌کیا تمرینات خود را آغاز کرد/کریمی برای سرخپوشان به میدان رفت

۰۵م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مهدی مهدوی‌کیا تمرینات خود را در درفشی‌فر آغاز کرد و علی کریمی هم در ترکیب پرسپولیس به میدان رفت.

به گزارش گروه ورزشیممتازنیوز، سرخپوشان در شرایطی امروز در یک بازی دوستانه میزبان تیم نوجوانان ایران می باشند که علی کریمی بعد از مدت‌ها دوری از میادین، امروز برای پرسپولیس به میدان رفت. امروز بازیکنانی به میدان می‌روند که در ترکیب بازی قبل حضور نداشتند.

ترکیب اولیه تیم فوتبال پرسپولیس در این بازی عباتند از: رضا محمدی، علی کریمی، محسن بنگر، کریم انصاری فرد، سعید قدمی، امیرحسین فشنچی، محمدرضا خانزاده، افشین اسماعیل‌زاده، عادل کلاه کج، چشمی و حسین کنعانی.

همچنین برای تیم ملی نوجوانان هم نفرات زیر به میدان رفتند: مهدی امینی، آرمین سبحانی، ایمان سلیمی، مصطفی هاشمی، سعید عزت الهی، ماهان رحمانی، محمد پازاج، علی طی‌زاده، حسین مهربان، میلاد بدرقه و صادق محرمی.

امروز مهدوی‌کیا هم با حضور در درفشی‌فر تمرینات اختصاصی و سبک خود را زیر نظر کادر پزشکی و فرهاد چیذری بدنساز تیم در سالن بدنسازی آغاز کرد.

در تمرین امروز بگوویچ هم حضور داشت اما کریم باقری نبود. بازیکنان ترکیب اصلی بازی دیروز قبل از آغاز بازی، یک تمرین ریکاوری را انجام دادند. پولادی و حقیقی هم دو بازیکنی بودند که از کادر فنی برای امروز مرخصی گرفته بودند. همچنین محمد قاضی هم هر چند در محل تمرین حاضر شده بود اما به سبب مشکل گوارشی که داشت از تمرین و بازی معاف شد./زر


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ