مهدوی‌کیا درجمع۱۱بازیکن قرن‌هامبورگ

خبرگزاری فارس: مهدوی‌کیا: بهترین لحظات ورزشی‌ام در آلمان رقم خورد/ افتخار بزرگی کسب کردم

بینا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهترین لحظات ورزشی‌ام در جشن ۱۲۵ سالگی باشگاه هامبورگ رقم خورد.

به گزارش سایت پرسپولیس، مهدی مهدوی کیا که برای حضور در مراسم جشن ۱۲۵ سالگی باشگاه هامبورگ به آلمان رفته بود، روز گذشته در تمرین هامبورگ حضور یافت و همراه با بازیکنان این تیم به تمرین پرداخت.

در این تمرین با توجه به بازی شنبه شب تیم های هامبورگ و هانوفر که با برتری یک بر صفر تیم هامبورگ خاتمه یافت، بازیکنان اصلی تیم هامبورگ حضور نداشتند و نفراتی که در لیست ۱۸ نفره سرمربی تیم هامبورگ قرار نگرفته بودند زیر نظر مربی تیم به تمرین پرداختند و مهدی مهدوی کیا کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس نیز برای حفظ آمادگی، همراه با سایر بازیکنان تمرین کرد.

مهدوی کیا صبح امروز به دلیل تعطیلی تمرینات تیم هامبورگ به طور انفرادی به تمرین پرداخت. وی امشب راهی ایران می شود و در تمرین فردا در جمع سرخپوشان حضور خواهد یافت.

همچنین وحید هاشمیان که به عنوان بازیکن سابق هامبورگ به مراسم جشن ۱۲۵ سالگی این باشگاه دعوت شده بود، در حاشیه این مراسم دقایقی با مهدی مهدوی کیا دیدار و گفت‌وگو کرد.

هاشمیان که چند ماهی است در آلمان بسر می برد، به خاطر کار شخصی به طور کامل در این مراسم حضور نداشت و قبل از پایان مراسم، سالن برگزاری این جشن را ترک کرد.

وحید هاشمیان از تیم پاس به هامبورگ پیوست و پس از درخشش در بوخوم به تیم بایرن‌مونیخ رفت و بعد از آن نیز به عضویت تیم های بوخوم و هانوفر در آمد.

هاشمیان ۱۱ سال در بوندس لیگای آلمان به میدان رفت و تماشاگران آلمانی به او لقب هلی کوپتر ایرانی را داده بودند.

مهدی مهدوی کیا درباره حضورش در این مراسم گفت: مراسم جشن ۱۲۵ سالگی باشگاه هامبورگ در سالن سرپوشیده هندبال این باشگاه که در مجاورت استادیوم فوتبال قرار گرفته بود، برگزار شد.

وی افزود: جشن بسیار باشکوهی بود که چند ساعتی به طول انجامید و علاوه بر بازیکنان تاریخ هامبورگ، رئیس فدراسیون فوتبال آلمان، مدیران سابق باشگاه و حتی برخی مقامات سیاسی و هنری حضور داشتند.

کاپیتان سرخ‌پوشان تصریح کرد: همه همبازیان قدیمی خودم را در آن جشن دیدم و با آنها تجدید دیدار کردم و لحظات بسیار خوبی برایم رقم خورد. افتخار بزرگی برای من بود که به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن تاریخ در تیم قرن باشگاه هامبورگ قرار گرفتم. وقتی به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن روی صحنه رفتم، بهترین لحظات ورزشی ام رقم خورد. برای من لحظه باشکوهی بود که آنها از من تجلیل کردند و نام من در کنار بزرگانی مثل اوه زیلر، فیلیکس ماگات، توماس دال، اولی اشتاین، فاندر فارت و … برده شد.

مهدوی کیا در خصوص هواداران هامبورگ نیز خاطرنشان کرد: آنها همچون گذشته مرا مورد تشویق خود قرار دادند و این موضوع برای من تداعی کننده هشت سال حضور در هامبورگ بود. آنها نه تنها مرا فراموش نکرده بودند بلکه بیشتر از گذشته تشویق و حمایت کردند.

کاپیتان پرسپولیس افزود: واقعا برای من باعث افتخار بود که روزنامه نگاران و هواداران آلمانی در نظرسنجی صورت گرفته نام مرا به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن منتخب قرن هامبورگ انتخاب کرده بودند. در حالی که بازیکنان ملی پوش زیادی در این باشگاه عضویت داشتند که نامشان در این فهرست قرار نگرفته بود.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *