مهلت ارسال آثار به بخش تجسمی بصیرت تا ۵ آذر تمدید شد

شنبه ۲۰م آبان به نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مهلت ارسال آثار به بخش هنرهای تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت تا پنجم آذرماه تمدید شد.

به گزارش تفسیری هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی بخش تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت، شورای دبیران بخش تجسمی یادواره بصیرت با اشاره به استقبال هنرمندان مهلت ارسال آثار به بخش تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت را تا پنجم ‌آذرماه تمدید کرد.

نمایشگاه تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت در رشته های نقاشی، تصویرسازی، پوستر و کاریکاتور برگزاری می گردد.
هنرمندان برای شرکت در نمایشگاه تجسمی یادواره بصیرت می توانند آثار خود را در رشته های نقاشی، پوستر، تصویرسازی و کاریکاتور با موضوع بصیرت تا ۲۵ آبان ماه جاری به از طریق پایگاه اینترنتیwww.civa.ir به دبیرخانه نمایشگاه ارسال نمایند.

دبیر نمایشگاه تجسمی دومین یادواره هنری بصیرت احمد خلیلی فر است و اصغر کفشچیان مقدم، بهرام کلهرنیا، محمد خزایی و بهمن عبدی به ترتیب دبیران رشته های نقاشی، تصویرسازی، پوستر و کاریکاتور جشنواره می باشند و مسعود زنده روح کرمانی مدیریت اجرایی نمایشگاه را بر عهده دارد.

هنرمندان در رشته های نقاشی و پوستر می توانند حداکثر ۵ اثر و در رشته های تصویرسازی و کاریکاتور به ترتیب می توانند حداکثر هفت و شش اثر به دبیرخانه نمایشگاه بفرستند.

از بین آثاری که به دبیرخانه نمایشگاه می رسد پس از ارزیابی آثار منتخب توسط هیات انتخاب به نمایش گذاشته خواهد شد.
نمایشگاه تجسمی دومین یادواره هنری تجلی بصیرت از سوی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر هنرهای تجسمی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۳۱
 


آخرین خبرها
منبع: خبرگزاری هنر آنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *