مهلت ارسال اثر به نمایشگاه لحظه‌های جاودانه

همراه با معرفی دبیر و داوران اعلام شد:

عکس > رقابت
دبیر و داوران نمایشگاه عکس دفاع مقدس “لحظه‌های جاودانه” معرفی شدند.

به گزارش همشهری آنلاین، محمد حسین حیدری به عنوان دبیر و مسعود زنده روح کرمانی به عنوان دبیر اجرایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس “لحظه‌های جاودانه” معرفی شدند.

جاسم غضبانپور، امیر علی جوادیان، سید عباس میرهاشمی، سعید صادقی و محمود عبدالحسینی داوری آثار این نمایشگاه را بر عهده دارند.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس «لحظه‌های جاودانه» در دو بخش عکس‌های ماندگار و مسابقه همزمان با هفته دفاع مقدس چهارم تا ۲۲مهرماه در موزه هنرهای معاصر فلسطین برگزار می‌شود.

این نمایشگاه در دو بخش عکس‌های ماندگار و مسابقه است که در بخش عکس‌های ماندگار آثار عکاسان مدعو دوره دفاع مقدس به نمایش گذاشته می‌شود.

در بخش مسابقه، هنرمندان عکاس می‌توانند حداکثر ۷ اثر را با مضامین یادمان و خاطرات دفاع مقدس، خانواده شهدا، تفحص و کاروان شهدا، راهیان نور و … تا ۱۷ شهریورماه جاری به نشانی www.civa.ir ارسال کنند که این مهلت تمدید نمی‌شود.

لبخند و شادی در ۸ سال دفاع مقدس، از خودگذشتگی، ایثار و صمیمت رزمندگان، حضور اقشار مردم در پشتیبانی از دفاع مقدس، نمایش معنویت و دوری از تعلقات دنیوی و امید به زندگی در دفاع مقدس موضوعهای بخش عکسهای ماندگار نمایشگاه عکسهای دفاع مقدس است.

نمایشگاه عکس دفاع مقدس “لحظه‌های جاودانه” از سوی مرکز هنرهای تجسمی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر برگزار می‌شود.


RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ