مهلت تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد تمدید شد

Multimedia_pics_1388_7_education_40.jpg

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: مهلت انتخاب رشته شهر مجدد داوطلبان آزمون سراسری رشته‌های غیرپزشکی و علوم پزشکی تا ساعت ۲۴ روز شنبه هشتم مهر تمدید شد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون رشته‌های غیرپزشکی و علوم پزشکی سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی اعم از قبولی یا مردودی می‌توانند جهت انتخاب مجدد رشته محل از میان آن دسته از رشته محل‌هایی که جدیدا به تصویب شورای گسترش آموزش عالی رسیده است و یا رشته محل‌هایی که در مرحله اول اعلام نتایج ظرفیت آنها تکمیل نشده است به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.org مراجعه و نسبت به انتخاب رشته و محل جدید اقدام نمایند.

در این مرحله به داوطلبان امکان انتخاب حداکثر ۲۰ کد رشته و محل از میان رشته‌های مجموعه امتحانی فرد ارائه خواهد شد، استثناً داوطلبان رشته‌های پزشکی در صورت تمایل می‌توانند علاوه بر رشته‌‌های ارائه شده در گروه علوم و پزشکی رشته‌های مورد نظر خود از مجموعه علوم تجربی و کشاورزی را نیز در انتخاب‌های خود منظور نمایند.

همچنین داوطلبان لازم است در انتخاب رشته محل‌های خود به محدودیت جنس پذیرش و قید پذیرش بومی برای خواهران در برخی از رشته محل‌ها دقت نمایند، چراکه هر داوطلب تنها یک بار مجاز به انتخاب رشته شهر می‌باشد.

زمان اعلام نتایج داوطلبان در این مرحله هفته دوم مهرماه اعلام شده است.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *