مهلت ثبت‌نام در آزمون وکالت تمدید شد

گردآوری توسط گروه سیاسی ممتاز نیوز

مهلت ثبت‌نام در آزمون وکالت با تقاضای رئیس اتحادیه سراسری کانون وکلا تا امروز جمعه ۲۵ مهر ماه تمدید شد.

به گزارش ممتاز نیوز،  مهلت ثبت‌نام در آزمون وکالت با تقاضای رئیس اتحادیه سراسری کانون وکلا تا امروز جمعه ۲۵ مهر ماه تمدید شد.متقاضیان آزمون وکالت می‌توانند از طریق اینترنت و سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

متقاضیان باید برای واریز هزینه ثبت‌نام از طریق کارت‌های اعتباری عضو شبکه شتاب که رمز دوم آن فعال است، طبق دستورالعمل اعلام شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و در زمان اعلام شده نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام کنند.

توزیع کارت شرکت در آزمون به صورت اینترنتی انجام می‌شود و داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد کردن کد رهگیری و شماره پرونده خود به سیستم کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.

زمان آغاز توزیع اینترنتی کارت و نحوه آن و زمان و مکان رفع نقص یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران www.scoda.ir و روزنامه اطلاعات به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

آزمون وکالت در مرکز کانونی که متقاضی در تقاضانامه ثبت‌نام انتخاب کرده است برگزار می شود و نشانی محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج خواهد شد.

گفتنی است؛  تاریخ آزمون وکالت ۹۳ روز جمعه هفتم آذرماه سال جاری است.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ