مهمان‌پرست: ریشه ناامنی در منطقه، رژیم صهیونیستی و حامیان غربی‌اش می باشند

۰۱م آذر ،

Multimedia_pics_1389_12_Fpolitic_30.jpg

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با محکومیت ادعای بی‌اساس وزیر امور خارجه فرانسه مبنی بر تهدید خواندن ایران اظهار کرد: ریشه ناامنی، بی‌ثباتی، درگیری‌ها و فتنه در منطقه، رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی حامی آن و همان کسانی می باشند که در قبال مساله سوریه به‌جای استقبال از گفت‌وگوی ملی و روند دموکراتیک به ارسال سلاح و تامین تجهیزات و تشدید درگیری‌ها و خون‌ریزی می‌پردازند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رامین مهمان‌پرست افزود: این اظهارات با هدف انحراف افکار عمومی جهان و اروپا از جنایات رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن و زخمی کردن بیش از صدها انسان بی‌گناه در نوار غزه اعم از زن و مرد و کودک است.

او افزود: ایشان می‌بایستی این نکته را مدنظر قرار دهند که این‌گونه اظهارات، مسوولیت رژیم صهیونیستی و کشورهای حامی آن را در مقابل جنایات جنگی که علیه مردم مظلوم فلسطین مرتکب شده‌اند، سلب نخواهد کرد. این کشورها در قبال تهاجم ددمنشانه به مردم بی‌دفاع فلسطین نه تنها هیچ اقدامی نمی‌کند، بلکه با سکوت خود و با کمک به رژیم صهیونیستی از این جنایات حمایت می‌کنند.

وی تاکید کرد: اظهارات فابیوس حاکی از توجه نداشتن وی به واقعیت‌های خاورمیانه و عملکرد سازنده و نقش و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در تقویت صلح و ثبات منطقه‌یی است.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات وزیر امور خارجه فرانسه علیه جمهوری اسلامی ایران را با هدف سرپوش گذاشتن بر نقش این کشور در حملات مذکور ارزیابی کرد و گفت: این حملات درست پس از بازگشت سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به فرانسه و استقبال گرم مقامات فرانسوی از نامبرده در پاریس آغاز شده است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ