مواضع سه‌گانه بسیج در انتخابات ‌

۰۸اردیبهشت،

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید براینکه مواضع بسیج در انتخابات مواضع ولایت فقیه است، گفت: بسیج ارزشمندتراز آن است که خود را خرج انتخابات کند.

به گزارش به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی دقایقی پیش در همایش حماسه‌سازان سیاسی در جمع ۲ هزار و ۵۰۰ فرمانده بسیج در محل مجتمع آیه‌ها، اظهار کرد: انتخابات مسئله مهمی است و بسیج در این عرصه خط‌شکن خلق حماسه سیاسی و همچنین حماسه اقتصادی به شمار می‌رود.

وی افزود: باید انتخابات امن و آرام و به دور از تنش باشد چرا که انتخابات ناآرام ضرر‌های فراوانی حتی برای بازنده انتخابات به همراه دارد.

نقدی با بیان اینکه مواضع سپاه و بسیج در انتخابات مواضع ولایت فقیه است، خاطرنشان کرد:‌ در تمام صحنه‌ها و به ویژه انتخابات باید تابع قانون و ولایت فقیه باشیم.

وی ادامه داد: در مرحله تأیید صلاحیت کاندیداها باید شورای نگهبان نظر دهد و هیچ‌کس حق اعتراض به این مسئله را ندارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مواضع سه‌گانه بسیج در انتخابات پیش‌رو یاد کرد و اذعان داشت: حضور حداکثری انتخابات امن و آرام و انتخاب کاندیدای اصلح مواضع سه‌گانه بسیج در انتخابات به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: حضور حداکثری و پررنگ مردم در انتخابات سبب می‌شود چانه‌زنی کشور در عرصه سیاست خارجی و اقتدار و عزت ایران چند برابر شود.

نقدی تصریح کرد: در حوزه انتخابات شاهد حضور سلایق مختلف هستیم و این سبب نمی‌شود که سلایق مختلف یکدیگر را تکفیر کنند؛ نباید انتخابات گسست و ریزش را ایجاد کند.

وی تأکید کرد: بسیج ارزشمندتر از آن است که خرج انتخابات شود و فقط باید به عنوان سرباز نظام در خط ولایت حرکت کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید براینکه همزمان با حماسه سیاسی باید حماسه اقتصادی را خلق کنیم، گفت: تحریم سبب می‌شود ظرفیت‌های پنهان آشکار شده و از همین حیث در حوزه تولید و اشتغال در تمام صنایع باید به خودکفایی برسیم.

به گفته نقدی از تحریم نباید ترسید و از آن برای خودکفا شدن استفاده کرد که نقش بسیج در این عرصه بسیار حائز اهمیت است.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *