موافقت با جدایی زرنیچه و ساور

جام جم آنلاین: موافقت با کناره گیری عبدالرضا ساور و جواد زرینچه و تعیین قائم مقام اقتصادی از مهمترین تصمیمات نشست هیات مدیره باشگاه استقلال بود.

نشست هیات مدیره باشگاه استقلال عصر دوشنبه برگزار شد که طی آن اعضا به بررسی شرایط موجود آبی پوشان و تصمیم گیری در خصوص استعفای دو نفر از اعضای هیات مدیره باشگاه پرداختند.

در این نشست ضمن موافقت با کناره گیری عبدالرضا ساور و جواد زرینچه از زحمات این دو در مدت حضور در هیات مدیره باشگاه تشکر و قدردانی شد. بدین ترتیب از این پس هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور پنج عضو؛ احمد رسولی‌نژاد، امیدوار رضایی، مقداد نجف‌نژاد، حسین فرزامی و علی فتح‌الله‌زاده به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

همچنین در نشست امروز مدیران باشگاه استقلال علی صلاحی به عنوان قائم مقام اقتصادی باشگاه انتخاب شد. که او پیش از این به عنوان مدیرعامل در باشگاه پیام مشهد فعالیت کرده است، برای نجات باشگاه استقلال از بحران اقتصادی موجود به این باشگاه آمده است.

پیش از این جواد زرینچه و حسین فرزامی، مسئول کمیته اقتصادی باشگاه استقلال بودند که مشخص نشد در دوره فعالیت خود چه دستاوردی برای باشگاه داشتند. (مهر)


jamejamonline.ir – 22 – RSS Version

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ