موافقت لاریجانی با پیش‌نویس طرح تحقیق از صنایع خودروسازی

۱۲ تیرماه ۱۳،

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور از موافقت رئیس مجلس شورای اسلامی با پیش‌نویس طرح تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور خبر داد و گفت: قرار شد با موافقت وی، بودجه‌ای برای این کار تخصیص داده شود، که پس از موافقت کتبی رئیس مجلس با برآورد هزینه انجام شده و ارجاع آن به دستگاه‌ها ومعاونت‌های مربوطه وارد فاز اجرایی خواهیم شد.

“علی علیلو” نماینده مردم شبستر در مجلس  دربارهٔ آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور اظهار داشت: تا کنون مقدمات تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور از جمله تدوین برنامه‌ها، شکل‌گیری کمیته‌ها، شناسایی اشخاص خبره و کارشناسان، برآورد مالی و زمان‌بندی انجام این کار، صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: در جلسه‌ای که اخیرا با رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص داشته‌ام پیش‌نویس این تحقیق و تفحص را به اطلاع وی رسانده و آقای لاریجانی هم موافقت خود را با برنامه‌ها و برآورد هزینه ارائه شده، اعلام کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در ادامه تصریح کرد: پس از این دیدار مقرر شد تا وی کتبا نیز موافقت خود را اعلام و به دستگاه‌ها و معاونت‌های مربوطه ارجاع کنند تا این کمیته هر چه سریعتر بتواند وارد فاز اجرایی شود.

باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *