موج استخدام در بانک‌های خصوصی

گردآوری توسط گروه اخبار اقتصادی ممتاز نیوز

چندی پیش بانک شهر و بانک سرمایه اقدام به استخدام متصدی امور بانکی کرده‌‌ بودند که با مراجعه به سایت‌ این بانک‌ها فرم استخدام به پایان رسیده است.

بانک حکمت ایرانیان نیز جهت تکمیل نیروی انسانی متخصص اقدام به استخدام ۱۳ نفر مرد کرده است. این نیروها در بخش کارشناس شبکه، کارشناس امنیت IT، کارشناس سرور و مجازی سازی، کارشناس پشتیبانی نرم افزار بانکی Core Banking، کارشناس توسعه و پشتیبانی نرم‌‌افزارهای ERP، کارشناس بانکداری مجازی، کارشناس کارت بانکی، کارشناس ترمینال‌های بانکداری الکترونیک، کارشناس زیرساخت‌های ارتباطی، کارشناس مرکز داده، مدیر نرم‌افزار عنوان شده است. همچنین این آگهی بدون مهلت یا تاریخ انقضا است.

بانک گردشگری  هم به منظور تامین کادر مدیریتی مورد نیاز جهت شعب تازه تاسیس و در حال افتتاح در مراکز استان‌ها و شهرهای یاسوج، بوشهر، شهرکرد، بیرجند، همدان، زنجان، ایلام، سمنان، زنجان، بانه و تهران دعوت به همکاری کرده است.

این در حالی است که این بانک حتی از پرسنل‌های بازنشسته سیستم بانکی که از تاریخ بازنشستگی آنان بیش از دو سال نگدشته باشد یا بعد از بازنشستگی با بانک‌های خصوصی همکاری داشته‌اند در سمت رئیس شعبه و معاون شعبه دعوت کرده است. آخرین مهلت این آگهی هم تا ۲۲ فروردین ماه امسال است.

بانک سامان نیز جهت تکمیل کادر اداری در شهر‌های تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، رفسنجان، اردبیل، قشم، همدان، ارومیه و ساری اقدام به استخدام افراد متخصص کرده است. این افراد باید دارای تخصص‌های کارشناس طراحی و توسعه محصول، متصدی امور بانکی، متصدی فروش بانک و بیمه، کارشناس تدارکات باشند.


آخرین اخبار اقتصادی
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ