موج گرانی‌ها غضنفری را به بهارستان برد

در گفتگوی علیپور با باشگاه خبرنگاران عنوان شد؛

سخنگوی کمیسیون اقتصادی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت جهت توضیح در خصوص علل گرانی و تورم و ارائه راهکارهایی برای مقابله با این معضل به مجلس فراخوانده شده است.

محمد علیپور نماینده مردم ماکو و چالدوران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانیممتازنیوز، در آستانه ماه مبارک رمضان و در پی وضعیت نا بسامان اقتصادی، از حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس خبر داد و گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس در راستای اهرم نظارتی خود جهت کنترل گرانی، تورم و بهبود وضعیت اقتصادی، مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت را به مجلس فرا خوانده است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت باید در خصوص گرانی و افزایش تورم و وضعیت نابسامان اقتصادی توضیح داده و راهکارهای مقابله با این معضل را به مجلس اعلام کند.

علیپور خاطر نشان کرد: کمیسیون اقتصادی به طور جدی، پیگیری مسئله گرانی‌ها و تورم اخیر است و قطعا در این زمینه از اهرم های نظارتی موجود و قانونی استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/ش۳


باشگاه خبرنگاران

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. محمدهادی گفت:

    سلام بعلت مشکلات مالی تا الان نتوانستم ازدواج کنم.آیا خانمی هست با من ازدواج کنم شرایط مالی من درک کن.من ۳۰سالمه.لیسانس حسابداری دارم.فعلا بیکار شدم درآمدی ندارم. سن خانم برام مهم نیست فقط درکم کن.شماره تماس من ۰۹۰۳۳۰۵۲۹۲۸. اگر ادم خیر میشناسید شماره تماس یا عابر بانک سپه من بهش بدهید ثواب داره (۵۸۹۲۱۰۱۰۶۰۸۹۶۴۴۲) قربانی هستم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ