مورینیو سرانجام به چلسی پیوست

۱۳خردادماه،

991804-16140558-640-360.jpg

باشگاه چلسی امروز برای اولین بار از نهایی شدن توافق با ژوزه مورینیو برای هدایت این تیم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، باشگاه چلسی امروز اعلام کرد این باشگاه با ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی برای امضای قرارداد ۴ ساله با این تیم به توافق رسیده است.

ژوزه مورینیو که در سال ۲۰۰۷ باشگاه چلسی را پس از دو قهرمانی در لیگ برتر ترک کرد مجددا به استمفورد بریج برگردد.

مورینیو پرتغالی در سال ۲۰۰۴ پس از قهرمانی با پورتو به چلسی پیوست و با این تیم به دوبار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک جام حذفی و دو جام اتحادیه دست پیدا کرد. این مربی سپس راهی اینتر شد و با این تیم در سال ۲۰۱۰ به سه گانه دست پیدا کرد و سپس راهی رئال مادرید شد.

ژوزه مورینیو در رئال مادرید در طی سه سال حضورش تنها یک قهرمانی لالیگا، یک جام حذفی و یک سوپرجام اسپانیا به دست آورد، تا در شرایطی که همگان انتظار داشتند دهمین قهرمانی را برای مادریدی‌ها به همراه بیاورد درهای خروجی را مقابل خود ببیند.

در حالی که در چند روز قبل زمزمه‌های بسیاری مبنی بر بازگشت ژوزه مورینیو به باشگاه چلسی به گوش می‌رسید امروز عصر این باشگاه برای اولین بار اعلام کرد این باشگاه با ژوزه مورینیو برای امضای قرارداد ۴ ساله به توافق نهایی رسیده است.

ران گورلای مدیر اجرایی باشگاه چلسی در گفت‌وگو با پایگاه اینترنتی رسمی این باشگاه گفت: خوشحال هستم که بازگشت ژوزه مورینیو به چلسی را تبریک بگویم. موفقیت‌های مداوم او، جاه طلبی و انگیزه بالا سبب شده است تا ژوزه مورینیو گزینه اصلی باشگاه چلسی برای هدایت این تیم باشد. هدف ما سوق دادن باشگاه به قهرمانی‌های بیشتر در آینده است و ژوزه گزینه اول ما در این زمینه بود که می‌تواند به این مهم دست پیدا کند. او شخصیت بزرگ و محبوبی در باشگاه چلسی دارد و خواهد داشت و همه اعضای باشگاه چلسی مشتاق به کار کردن با او می باشند.

هاینکس و آنچلوتی گزینه‌های اصلی هدایت رئال مادرید در فصل آینده می باشند.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *