موسی پور: تلاشمان به حداقل رساندن کاندیداهای جریان اصولگراست

۸فروردین ۱۳،

دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان گفت: این ائتلاف برای ایجاد وحدت بین گرایش های مختلف اصولگرایی و تلاش در جهت کاهش و به حداقل رساندن نامزدهای اصولگرایان تشکیل شده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین موسی پور دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان در گفت وگو با فارس، با بیان اینکه این ائتلاف برای ایجاد وحدت بین گرایش های مختلف اصولگرایی و تلاش در جهت کاهش و به حداقل رساندن نامزدهای اصولگرایان تشکیل شده است، اظهارداشت: استفاده بیشتر از ظرفیت اصولگرایی، انسجام و وحدت بین گرایش های مختلف، کمک به شور انتخاباتی و تحقق نظر مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال از دیگر اهداف تشکیل این ائتلاف است.

دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان با تأکید بر اینکه تبلور حماسه سیاسی، در انتخابات ریاست جمهوری است، تصریح کرد: هرچه این انتخابات پرشورتر، با مشارکت بیشتر مردم و حضور همه گرایش ها و سلایق سیاسی برگزار شود قطعاً به خلق یک حماسه ماندگار کمک خواهد کرد.
موسی پور سبب نامگذاری ائتلاف اکثریت اصولگرایان را این دانست که متشکل از بیشترین گروه ها و گرایش های سیاسی اصولگراست و یادآور شد: ۳ نامزد جبهه پیروان خط امام و رهبری که این جبهه خود متشکل از ۱۵ تشکل سیاسی است و دو نفر از اعضای جامعه روحانیت مبارز به جمع ائتلاف پیوسته اند.

دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان در ادامه این ائتلاف را یک ائتلاف باز دانست و  اظهارداشت: هرکاندیدای اصولگرایی که علاقه مند به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری است و شرایط ائتلاف را هم داشته باشد در صورتی که جمع کاندیداهای اصولگرای ائتلاف تصویب کنند، می تواند به این ائتلاف اضافه شود.

وی تصریح کرد: ما بر اساس سازو کاری که واحد سیاسی جامعه روحانیت تنظیم کرده حرکت کرده و سعی می کنیم در هماهنگی با جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم که تأکید بر وحدت میان اصولگرایان دارند حرکت می کنیم و قاعدتا رسیدن به وحدت از مکانیزم ائتلاف قابل تحقق است.
موسی پور بر همین اساس گفت: با مراجعه به افکار عمومی، نظرسنجی و سنجش مقبولیت اجتماعی کاندیداها، در نیمه اردیبهشت ماه نظر نهایی ائتلاف را برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری اعلام می کنیم.
به گزارش فارس، حجت الاسلام موسی پور در نشست ائتلاف اکثریت اصولگرایان شامل دو عضو جامعه روحانیت مبارز و سه کاندیدای جبهه پیروان خط امام و رهبری متشکل از ۱۵ تشکل اصولگرا به اسامی یحیی آل اسحاق ، حجت الاسلام سید محمد ابوترابی ، محمدرضا باهنر ، حجت الاسلام پورمحمدی و منوچهر متکی به عنوان دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان انتخاب شد.


– برگزیده
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *