موضع استقلال نسبت‌به احکام‌کمیته انضباطی

۱۹م اسفند ،

ایسنا: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از دیدار استقلال و تراکتورسازی از هفته ۲۹ لیگ برتر، جام خلیج فارس احکامی را صادر کرد. بر اساس حکم این کمیته آرش برهانی، علاوه بر محرومیت ناشی از کارت قرمز داور، به مدت دو جلسه از همراهی آبی‌پوشان و حضور در مسابقات لیگ برتر محروم و به پرداخت ۳۰ میلیون ریال محکوم شد. همچنین حنیف عمران‌زاده به مدت یک جلسه از همراهی تیمش و حضور در لیگ برتر محروم و به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. باشگاه استقلال هم به خاطر رفتار هواداران منتسب به این تیم به برگزاری یک مسابقه به عنوان میزبان در لیگ برتر بدون حضور تماشاگر و پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه استقلال امروز (یکشنبه) ساعت ۱۲ جلسه‌ای در این باشگاه دربارهٔ آرای صادر شده کمیته انضباطی برگزار کرد که نتایج آن به شرح زیر است:

۱- احکام صادر شده بسیار سنگین‌تر از احکام مورد انتظار بوده است.

۲- اعضای حاضر در این جلسه متفق‌القول این پرسش را دارند که چرا با وجود گذشت یک سال از دیدار استقلال و تراکتورسازی در تبریز که هواداران تراکتورسازی به سمت بازیکنان استقلال یخ و برف پرتاب کردند، هنوز تصمیمی دربارهٔ‌ی آن دیدار گرفته نشده است ولی در کمتر از ۲۴ ساعت با وجود آن همه مشکلات انضباطی دربارهٔ این دیدار به این سرعت تصمیم‌گیری شده است.

۳- اعضا اعتقاد دارند نسبت به آرش برهانی در این احکام بسیار سخت‌گیری شده است. آرش برهانی سابقه و شخصیت مشخصی در این مسایل دارد که همه حاکی از رفتار مناسب و بدون حاشیه اوست. در حالی که به نظر می‌رسد در محکومیت او به هیچ عنوان سابقه خوب نامبرده در نظر گرفته نشده است.

۴- باشگاه استقلال همچنان تلاش خود را برای پیگیری این ماجرا از مراجع قانونی ادامه خواهد داد و این مساله را تمام شده نمی‌داند.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

تیمهای راه یافته به نیمه نهایی مشخص شد آخرین اخبار لیگ ملت های والیبال 2021 نتایج زنده بازی ها