مکالمه، پیامک و یک گیگا بایت اینترنت پرسرعت رایگان از افطار تا سحر

خرداد  ۱۴۰۲

همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، رایتل هدایای ویژه‌ای به مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی، اعتباری و دیتای خود ارائه می‌کند.

به گزارش گروه جامعه اطلاعاتی باشگاه خبرنگاران ، اپراتور سوم به مناسبت ماه مبارک رمضان برای هریک از مشترکان خود این امکان را فراهم کرده تا در طی این ماه از مکالمه صوتی و پیامک رایگان داخل شبکه و یک گیگا بایت اینترنت پرسرعت در فاصله زمانی افطار تا سحر بهره‌مند شوند. 
بر اساس اعلام رایتل، اشخاصی که در ماه مبارک رمضان به جمع مشترکان این اپراتور بپیوندند، علاوه بر هدایای ویژه این ماه، از بسته‌های آغازین سیم کارت‌های رایتل نیز استفاده خواهند کرد.

بسته‌های آغازین برای سیم کارتهای دائمی شامل ۱۲۰ دقیقه مکالمه صوتی داخل و برون شبکه، ۵۰۰ مگا بایت اینترنت، ۱۲۰ پیامک و یک سیم کارت اعتباری با ۱۰ هزار ریال اعتبار اولیه و برای سیم کارت‌های اعتباری ۱۰۰ هزار ریال اعتبار اولیه و ۵۰۰ مگابایت اینترنت رایگان و برای سیم کارت‌های دیتا، ۵۰ مگا بایت اینترنت و ۵۰ پیامک است.

رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات پایه همچون پیام کوتاه و پیام صوتی، با استفاده از فناوری نسل سوم موبایل، گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را نیز فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد .


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *