مگان دریک قدمی ۵۰ میلیونی شدن !

مگان دریک قدمی ۵۰ میلیونی شدن !

قیمت مگان در آستانه ۵۰ میلیون تومان قرار گرفته است.

به نقل از شاخص آنلاین، حتی افزایش قیمت باور نکردنی پژو ۲۰۷ طی هفته گذشته هم نتوانست از خبرسازی « مگان ۵۰ میلیونی » کم کند.
مگان که تا سال گذشته ۳۵ میلیون تومان قیمت داشت اکنون در آستانه خلق رکوردی عجیب و رسیدن به قیمت ۵۰ میلیون تومان قرار دارد. در همین رابطه کارشناسان خودرو دلیل صعود قیمت مگان را اینگونه بیان می کنند: « اختصاص چند صد دستگاه به ناوگان حمل و نقل جهت تشریفات شانزدهمین اجلاس سران غیر متعهد در تهران و عدم توزیع آن در بازار دلیل صعود اصلی قیمت مگان است. »
بر این اساس کارشناسان بازار خودرو اعتقاد دارند ۴۰۰ خودروی مگانی که جهت تشریفات شانزدهمین اجلاس سران غیر متعهد در تهران به کار گرفته شد اگر به بازار تزریق می شد، قیمت این خودرو در آستانه ۵۰ میلیون تومان قرار نمی گرفت.
گفتنی است در حال حاضر قیمت مگان اتومات به ۴۹ میلیون تومان رسیده استو اصلا دور از ذهن نیست که خبر « مگان ۵۰ میلیون تومانی » طی روز های آینده انتشار پیدا کند.
از سوی دیگر ماکسیما نیز که جهت تشریفات شانزدهمین اجلاس سران غیر متعهد در تهران به کار گرفته شده بود بالاخره به ۷۰ میلیون تومان رسید و این موضوع حکایت از افزایش یک میلیونی آن دارد.

شنبه ۱۸ شهریور   ۱۵:۳۳


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *