میرتاج‌الدینی: احمدی‌نژاد در برنامه تلویزیونی به سیاه‌نمایی‌ها پاسخ می‌دهد

۲۸خردادماه،

ایران > دولت– ممتازنیوز:
معاون رئیس جمهور در امور قانون اساسی از پاسخ رئیس جمهور به سیاه نمایی ها علیه دولت در یک برنامه زنده تلویزیونی خبر داد و گفت: برنامه ریزی های لازم برای این مصاحبه انجام شده است و زمان آن بزودی اعلام می گردد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد رضا میرتاج الدینی با بیان این مطلب گفت: زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری فرصت مناسبی برای عرضه برنامه ها و دیدگاههای کاندیداهای ریاست جمهوری بود که مردم با سلایق مختلف آشنا شوند و صدا و سیما هم این فرصت را بخوبی در اختیار آنها قرار داد.

وی ادامه داد : بعضی از نامزدها از فضای ایجاد شده بخوبی استفاده نکردند و در جهت تخریب و سیاه نمایی خدمات دولت مطالبی را به مردم ارایه کردند که دولت هم در مدت تبلیغات انتخاباتی و برای رعایت شرایط موجود سکوت اختیار کرد.

این عضو کابینه دولت دهم با بیان اینکه پس ازمشخص شدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری و حضور شگفت انگیز مردم در این رقابت ها لازم است تا مردم در جریان امور قرار گیرند،خاطرنشان کرد: به همین سبب رئیس جمهور در یک برنامه زنده تلویزیونی با ارایه گزارشی عملکرد دولت های نهم و دهم را تشریح خواهد کرد تا پاسخ بعضی سیاه نمایی ها علیه دولت داده شود.

میر تاج الدینی با تاکید بر اینکه این گزارش پایه کاردولت بعدی خواهد شد تصریح کرد : این گزارش نشان خواهد داد که دولت احمدی نژاد چندین برابر دولت های قبلی به کشور و مردم خدمت کرده است و این عملکرد در تاریخ خواهد ماند.

 وی افزود : دولت احمدی نژاد کارهای بزرگی مانند هدفمندی یارانه ها و مسکن مهر را در کشور انجام داد که دولت های قبل شجاعت اجرای برنامه های این چنینی را نداشتند.

معاون رئیس جمهور در امور قانون اساسی با اشاره به برگزاری منظم انتخابات ریاست جمهوری گفت: این انتخابات به بهترین شکل ممکن و با کمترین چالش و مشکلی برگزار شد.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *